Síťové karty

Parametry a značky
Cena (Kč) od
do

Rozhraní

Wake-On-Lan

Low profile

Počet LAN portů

Rychlost LAN max.

Značka

Allied Telesis Gb PCI-E SC WoL NIC AT-2914SX/SC

AT-2914SX/SC-001 Gig PCI-Express Fiber Adapter Card; WoL, SC connector Odkaz na stránky výrobce: https://www.alliedtelesis.com/products/network-adapters/2914-series/2914sxsc

AT-2914SX/SC-001.jpg
570 Kč 690 Kč s DPH
Skladem 1 ks
Zítra po 13h na pobočce, ve čtvrtek 20. 6. u Vás

Allied Telesis 10/100TX 100FX AT-2701FTXa/SC

AT-2701FTXa PCI 32-bit Fast Ethernet Fiber and Copper Network Interface Card OVERVIEW The Allied Telesis AT-2701FTXa 100Mbps Fast Ethernet dual-port fiber and copper network interface card features…

AT-2701FTXa/SC-001.jpg
534 Kč 646 Kč s DPH
Momentálně nedostupné

GEMBIRD PCI Express karta, 2-porty RS232/2MBps

Type: LAN Rozhraní: PCIe Chipset: WCH382 I/O porty: 2 x Console port (RS-232) Systémové požadavky: Available PCI-Express 1.1 (x1) port Rozměry: 63 x 100 x 38 mm Ostatní funkce: Rychlost 50 bps ... 16…

SPC-22.jpg
529 Kč 640 Kč s DPH
Skladem 7 ks
Zítra po 13h na pobočce, ve čtvrtek 20. 6. u Vás

manhattan USB 3.0 Gigabit ethernet adaptér (LAN, RJ45)

The Manhattan USB 3.0 Gigabit Adapter is a compact, high-performance network adapter that allows you to upgrade your desktop or notebook computer to operate at 10/100/1000 Mbps speeds on the LAN.…

506847.jpg
505 Kč 611 Kč s DPH
Skladem 1 ks
Zítra po 13h na pobočce, ve čtvrtek 20. 6. u Vás

TP-LINK TG-3468 Gigabit PCI Expr. Network Adapter

TPLink TG3468; Gigabitový síťový adaptér TG3468 10/100/1000 Mbit/s PCIe představuje vysoce integrovaný a cenově dostupný 32bitový adaptér Gigabit PCIe Ethernet, který plně vyhovuje standardům IEEE… TP-Link TG-3468 Gb PCI Express Network Adapter Features: · Wake-on-LAN supporting · Auto-Negotiation and Auto MDI/MDIX · Supports IEEE 802.3x Flow Control for Full-duplex Mode…

TG-3468.jpg
299 Kč 362 Kč s DPH
Skladem 4 ks
Zítra po 13h na pobočce, ve čtvrtek 20. 6. u Vás

AXAGO AXAGON ADE-XA USB2.0 - externí Fast Ethernet 10/100 MINI adapter

Kompaktní adapter AXAGO ADE-XA jednoduchým způsobem přemění USB 2.0 port na Fast Ethernet 10/100Mbit port. Síťová karta nabízí kromě široké kompatibility i pokročilé funkce včetně IPv4/IPv6 checksum…

ADE-XA.jpg
270 Kč 327 Kč s DPH
Skladem 50+ ks
Zítra po 13h na pobočce, ve čtvrtek 20. 6. u Vás

intellinet Gigabit PCI network adapter

Supports Gigabit speeds over existing network cable • Does not require fiber optic cabling to run Gigabit speeds • Supports 32-bit PCI V2.2, 2.1 and 2.0, 33/66 MHz • Full duplex speeds (20 Mbps,…

522328.jpg
265 Kč 321 Kč s DPH
Skladem 1 ks
Zítra po 13h na pobočce, ve čtvrtek 20. 6. u Vás

AXAGO AXAGON PCI-Express Gigabit Ethernet Realtek + LP

PCI-Express síťová karta AXAGO PCEE-GR rozšíří stolní počítač o vysokorychlostní Gigabit Ethernet připojení. Zpětně kompatibilní s 10/100Base-T sítěmi. Síťovka je osazena osvědčeným čipsetem Realtek…

PCEE-GR.jpg
260 Kč 315 Kč s DPH
Skladem 50+ ks
Zítra po 13h na pobočce, ve čtvrtek 20. 6. u Vás

GEMBIRD 100Base-TX PCI fast ethernet karta

Type: LAN Rozhraní: PCIe Chipset: WCH382 I/O porty: 1 x 10/100 Mbit/s Standarty: 802.3 / 802.3u - Supports both 10Mbps and 100 Mbps data transfer rate - Full Duplex mode ensures up to 20Mbps/200Mbps…

NIC-R1.jpg
181 Kč 219 Kč s DPH
Skladem 6 ks
Zítra po 13h na pobočce, ve čtvrtek 20. 6. u Vás

Allied Telesis PCIe SM FO GB card AT-2972LX10/LC

AT-2972LX10/LC Key Features Management Software • VLAN support • Link aggregation LACP • Link aggregation smart switch • Failover Advance Properties • Jumbo frames • Checksum offloading • Secure…

 
AT-2972LX10/LC.jpg
10 173 Kč 12 309 Kč s DPH
Momentálně nedostupné

D-Link DXE-820T Dual Port 10GBASE-T RJ45 PCIe Adp.

Dual Port 10GBASE-T RJ45 PCI Express Adapter: DXE-820T PŘEHLED The D-Link DXE-820T Dual Port 10GBASE-T RJ-45 PCI Express Adapter is a high performance adapter designed for the high-speed PCI…

 
DXE-820T.png
9 704 Kč 11 742 Kč s DPH
Momentálně nedostupné

Allied Telesis PCIe 1000SX LC server NIC AT-2972SX

PCI-Express (PCIe) 1000SX MMF LC adapter card Product Information * Virtual LANs with 802.1Q VLAN tagging, load balancing and priority queuing for network optimization * CPU Task Offload…

 
AT-2972SX-001.jpg
8 565 Kč 10 364 Kč s DPH
Momentálně nedostupné

Allied Telesis AT-2911GP/SFP-001

AT-2911GP/SFP-001 2911GP/SFP 1G SFP + 10/100/1000T PoE+ PCIe x1 Network Interface Card with SFP connector

AT-2911GP/SFP-001.jpg
6 106 Kč 7 388 Kč s DPH
Momentálně nedostupné

Allied Telesis Gigabit LC PCI-X AT-2931SX/LC

AT-2931SX/LC Features of the AT-2931SX Gigabit Ethernet Fiber Adapter Card, Fibre LC Connector, PCI-X, Single Pack, RoHS version * Support up to 9KB jumbo frames * TCP, UDP and IP checksum…

AT-2931SX/LC-001.jpg
5 626 Kč 6 807 Kč s DPH
Momentálně nedostupné

Allied Telesis AT-2911SX/LC-001

Allied Telesis AT-2911SX/LC-001 OVERVIEW Part of the comprehensive Allied Telesis 2911 Series, the AT-2911SX Network Interface Card continues the Allied Telesis tradition of providing reliable fiber…

AT-2911SX/LC-001.jpg
5 622 Kč 6 803 Kč s DPH
Momentálně nedostupné

Allied Telesis Gigabit SC PCI-X AT-2931SX/SC

Gigabit Ethernet Fiber Adapter Card, Fibre SC Connector, PCI-X, Single Pack, RoHS version AT-2931SX 1000SX (SC or LC) desktop fiber Gigabit Network Interface Card (PCI-X) The AT-2931SX/SC, 32/64…

AT-2931SX/SC-001.jpg
4 190 Kč 5 070 Kč s DPH
Momentálně nedostupné

Allied Telesis Gigabit LC PCI card AT-2916SX/LC

Single port Fiber Gigabit NIC for 32-bit PCI bus, LC, RoHs Version 1000SX (SC or LC) desktop fiber Network Interface Card (PCI) The AT-2916SX, 32-bit, Gigabit Ethernet NIC provides a 1000Mbps fiber…

AT-2916SX/LC-001.jpg
3 999 Kč 4 839 Kč s DPH
Momentálně nedostupné

Allied Telesis 10/100 FO PCIe AT-2711FX/SC

Allied Telesis 10/100 FO PCIe AT-2711FX/SC SPECIFICATIONS BUS TYPE • PCIe x 1 v1.1 INTERFACE STANDARDS • IEEE 802.1p o Quality of Service • IEEE 802.1Q o VLAN tag • IEEE 802.1as o 1588 Precision…

AT-2711FX/SC.jpg
3 268 Kč 3 954 Kč s DPH
Momentálně nedostupné