Síťové karty

Parametry a značky
Cena (Kč) od
do

Rozhraní

Wake-On-Lan

Low profile

Rychlost LAN max.

Počet LAN portů

Značka

Zyxel XGN100C 10G SFP+ PCIe networkcard

Hyper-Fast 10Gbps Networking 10X faster than standard gigabit Ethernet which can easily handle the bandwidth of demanding tasks such as large file transfers, 8K streaming, and low-latency gaming at… Síťová karta - 1 x 10Gbps SFP+ slotem Síťová karta Zyxel XGN100F-ZZ0101F nabízí až 10x rychlejší připojení než poskytuje standardní gigabitový ethernet Rozhraní: PCI Express…

XGN100F-ZZ0101F.jpg
3 064 Kč 3 707 Kč s DPH
Momentálně nedostupné

turris MOX F (USB)

MOX F (USB) Modul routeru Turris MOX, 4× USB 3.0 port (až 5 Gbps), 1x 64 pin konektor pro připojení dalších modulů Turris MOX Turris MOX je unikátní modulární router vhodný pro malé a střední…

RTMX-MFBOX.jpg
1 648 Kč 1 994 Kč s DPH
Skladem 3 ks
Zítra po 13h na pobočce, ve čtvrtek 20. 6. u Vás

Intel Ethernet Server Adapter I210-T1 - Síťový adaptér - PCIe 2.1 nízký profil - Gigabit Ethernet

The new Intel® Ethernet Server Adapter I210 builds on Intel’s history of excellence in Ethernet products. Intel continues its market leadership with this newest generation PCIe* GbE network adapter.… Intel Ethernet Server Adapter I210-T1 - Síťový adaptér - PCIe 2.1 nízký profil - Gigabit Ethernet

I210T1BLK.jpg
1 202 Kč 1 454 Kč s DPH
Skladem 100+ ks
Zítra po 13h na pobočce, ve čtvrtek 20. 6. u Vás

AKASA 2.5 Gigabit PCIe síťová karta

Akasa AKPCCE2501; Jednoportová síťová karta, která poskytuje přenosovou rychlost až 2,5 Gb/s . Zároveň také podporuje standardy sítě 1 Gb/s a 100/10 Mb/s . Součástí balení je nízkoprofilová záslepka.… AKASA 2,5 Gigabitová síťová karta PCIe. Jednoduše přidejte do svého systému jeden ethernetový port 2,5 Gb/s LAN. Využití stability kabelového připojení. Vhodný do slotů PCIe x1,…

AK-PCCE25-01.jpg
752 Kč 910 Kč s DPH
Skladem 6 ks
Zítra po 13h na pobočce, ve čtvrtek 20. 6. u Vás

EVOLVEO PCIe WIFI Card 1200 Mbps, rozšiřující karta

EVOLVEO PCIe WIFI Card 1200 Mbps, rozšiřující karta WiFi síťová karta bezdrátový adaptér PCI Express s duálním pásmem AC1200 Rozhraní: PCI Express slot Chipset: RTL8812AE Standard: IEEE802.11.ac, IEEE802.11.n, IEEE802.11.b,…

KAE-WIFI-PCIe.jpg
653 Kč 790 Kč s DPH
Skladem 1 ks
Zítra po 13h na pobočce, ve čtvrtek 20. 6. u Vás

GEMBIRD 100Base-TX PCI fast ethernet karta

Type: LAN Rozhraní: PCI Chipset: WCH382 I/O porty: 1 x 10/100 Mbit/s Standarty: 802.3 / 802.3u - Supports both 10Mbps and 100 Mbps data transfer rate - Full Duplex mode ensures up to 20Mbps/200Mbps…

NIC-R1.jpg
148 Kč 179 Kč s DPH
Skladem 1 ks
Zítra po 13h na pobočce, ve čtvrtek 20. 6. u Vás

TP-LINK Omada Cloud Based Controller 5-year license fee for one device

Omada Cloud Based Controller 5-year license fee for one device LIC-OCC-5YR 5-letá licence pro správu jednoho zařízení Omada (access point, switch, gateway) z cloudového kontroleru Omada. Cloudový kontroler Omada běží kompletně v cloudu u TP…

DK-1644-010-G-10.jpg
1 530 Kč 1 851 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 24. 6. 2024

TP-LINK Omada Cloud Based Controller 3-year license fee for one device

Omada Cloud Based Controller 3-year license fee for one device LIC-OCC-3YR 3-letá licence pro správu jednoho zařízení Omada (access point, switch, gateway) z cloudového kontroleru Omada. Cloudový kontroler Omada běží kompletně v cloudu u TP…

DK-1644-010-BL-10.jpg
1 045 Kč 1 264 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 24. 6. 2024

TP-LINK Omada Cloud Based Controller 1-year license fee for one device

Omada Cloud Based Controller 1-year license fee for one device LIC-OCC-1YR 1-roční licence pro správu jednoho zařízení Omada (access point, switch, gateway) z cloudového kontroleru Omada. Cloudový kontroler Omada běží kompletně v cloudu u TP…

DK-1644-010-B-10.jpg
562 Kč 680 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 24. 6. 2024

NETGEAR POWER ADAPTER 12V 2.5A

The PAV12V25 power adapter is a 12Volt, 2.5amp standard power adapter that can be used to power select NETGEAR Business WiFi access points. Ensure you get the best quality replacement AC/DC power… The PAV12V25 power adapter is a 12Volt, 2.5amp standard power adapter that can be used to power select NETGEAR Business WiFi access points. Ensure you get the best quality…

PAV12V25-10000S.jpg
523 Kč 633 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 26. 6. 2024

NETGEAR PWRCD,C13,250V,10A,6FT,GE

Netgear PWRCD,C13,250V,10A,6FT,GE Netgear PWRCD,C13,250V,10A,6FT,GE

PWR-001-003.jpg
410 Kč 496 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 26. 6. 2024

Intel Ethernet Converged Network Adapter X520-SR2, retail

Kód Názov pramenná fontána Základné informácie Stav Spustené Dátum spustenia Q3'09 Vertikálny segment Server Kábel Medium Vlákno Typ kabeláže MMF do 300 m …

 
E10G42BFSR.jpg
15 788 Kč 19 103 Kč s DPH
Momentálně nedostupné

Intel Ethernet Converged Network Adapter X520-SR2, bulk

Kód Názov pramenná fontána Základné informácie Stav Spustené Dátum spustenia Q3'09 Vertikálny segment Server Kábel Medium Vlákno Typ kabeláže MMF do 300 m …

 
E10G42BFSRBLK.jpg
15 345 Kč 18 567 Kč s DPH
Momentálně nedostupné

Allied Telesis PCIe SM FO card AT-2972LX10/LC-001

Allied Telesis AT-2972LX10/LC. Optika: Ano Rozhraní: PCI Síťové standardy: *IEEE 802.1p *IEEE 802.1Q *IEEE 802.2 *IEEE 802.3ac *IEEE 802.3ad *IEEE 802.3az *IEEE 802.3x *IEEE 802.3z Maximální…

 
AT-2972LX10/LC-001.jpg
10 871 Kč 13 154 Kč s DPH
Momentálně nedostupné

Allied Telesis AT-2911GP/SFP-001

AT-2911GP/SFP-001 2911GP/SFP 1G SFP + 10/100/1000T PoE+ PCIe x1 Network Interface Card with SFP connector

AT-2911GP/SFP-001.jpg
6 312 Kč 7 638 Kč s DPH
Momentálně nedostupné

Allied Telesis AT-2911SX/LC-001

Allied Telesis AT-2911SX/LC-001 OVERVIEW Part of the comprehensive Allied Telesis 2911 Series, the AT-2911SX Network Interface Card continues the Allied Telesis tradition of providing reliable fiber…

AT-2911SX/LC-001.jpg
6 106 Kč 7 388 Kč s DPH
Momentálně nedostupné

Allied Telesis Gb PCI-E SC WoL NIC AT-2914SX/SC

AT-2914SX/SC-001 Gig PCI-Express Fiber Adapter Card; WoL, SC connector Odkaz na stránky výrobce: https://www.alliedtelesis.com/products/network-adapters/2914-series/2914sxsc

AT-2914SX/SC-001.jpg
6 106 Kč 7 388 Kč s DPH
Momentálně nedostupné

Allied Telesis Gigabit LC PCI-X AT-2931SX/LC

AT-2931SX/LC Features of the AT-2931SX Gigabit Ethernet Fiber Adapter Card, Fibre LC Connector, PCI-X, Single Pack, RoHS version * Support up to 9KB jumbo frames * TCP, UDP and IP checksum…

AT-2931SX/LC-001.jpg
6 106 Kč 7 388 Kč s DPH
Momentálně nedostupné

Allied Telesis AT-2914SP

Allied Telesis 2914SP je gigabitový síťový adaptér PCIe x1 s portem SFP. Tento port podporuje jak Fast Ethernet, tak Gigabit SFP. Tento adaptér podporuje funkci Wake-on-LAN bez použití externího…

AT-2914SP-901.png
6 082 Kč 7 359 Kč s DPH
Momentálně nedostupné

Allied Telesis 100FX/MT PCIe AT-2711FX/MT-901

Allied Telesis AT-2711FX/MT Rozhraní: PCI Express Maximální přenosová rychlost: 100 Mbit/s Rozměry: 69x121 mm Hmotnost: 50g Záruka: 2 roky

AT-2711FX/MT-901.jpg
5 609 Kč 6 787 Kč s DPH
Momentálně nedostupné