Média konvertory

Parametry a značky
Cena (Kč) od
do

Wi-Fi

POE

Rychlost LAN max.

Počet LAN portů

Značka

D-Link 16 Slot Chassis for DMC Series Media Converters

Jednoduchá správa media konvertorů Poskytuje prostor až pro 16 konvertorů Volitelný modul správy pro SNMP Volitelný redundantní napájecí zdroj Výměna konvertorů a redundantního napájecího… 16 Slot Chassis for DMC Series Media Converters * Chassis System with support for up to 16 DMC Series Media Converters * Redundant Power Supply option available * 19" Rackmount…

 
DMC-1000.jpg
8 693 Kč 10 519 Kč s DPH
Skladem 2 ks
ve středu na pobočce nebo u Vás doma

Allied Telesis media convertor chassis AT-MCR12-50

Media konvertor šasi - 12-ti portové šasi se zdrojem, AT-MCR12. Features of the AT-MCR12 * Mounts up to 12 standalone Media Converters * Hot swappable, Internal Power Supply * Optional redundant…

 
AT-MCR12-50.jpg
8 590 Kč 10 394 Kč s DPH
Skladem 1 ks
ve středu na pobočce nebo u Vás doma

D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Conv

Konvertuje z 1000BaseT (RJ-45) na 1000BaseSX (SC-Duplex) Singlemode (a naopak). Vzdálenost do 550 m Konvertuje Gigabitové metalické vedení na optické SX nebo LX Cenově výhodná přizpůsobení… 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter * UTP to Singlemode Fiber Media Converter * SC Fiber connector * Distance up to 10km * Includes Power Supply for standalone…

 
DMC-810SC/E.jpg
7 615 Kč 9 214 Kč s DPH
Skladem 3 ks
ve středu na pobočce nebo u Vás doma

Allied Telesis SC Giga media MM konv.AT-MMC2000/SC

Počítačová síť Rychlost datového přenosu (maximální) 1000 Mbit/s Síťové standardy IEEE 802.1Q Typ rozhraní Ethernetu Gigabit Ethernet Přenosová rychlost sítě Ethernet 10,100,1000 Mbit/s…

AT-MMC2000/SC-60.jpg
4 831 Kč 5 846 Kč s DPH
Skladem 1 ks
ve středu na pobočce nebo u Vás doma

D-Link Redundant Power Supply for DMC-1000 Chassis

Volitelný redundantní napájecí zdroj; při výpadku hlavního zdroje se automaticky zapne náhradní a zabezpečuje tak stabilitu Vaší sítě. -redundantní napájecí zdroj Redundant Power Supply for DMC-1000 Chassis

DMC-1001.jpg
4 733 Kč 5 727 Kč s DPH
Skladem 2 ks
ve středu na pobočce nebo u Vás doma

Allied Telesis 100FX(SC)MM/100FX(SC)SM 15kmMC104XL

Features of the AT-MC104XL * Half- & full-duplex operation * Transparent to 802.1Q packets * Rackmountable using optional AT-MCR12,AT-MCR1,TRAY4 or TRAY1 chassis * MissingLink™ * Link Test Media…

AT-MC104XL.jpg
4 509 Kč 5 456 Kč s DPH
Skladem 2 ks
ve středu na pobočce nebo u Vás doma

Allied Telesis SC media conv.SM 15km AT-MC103XL

Features of the AT-MC103XL (v4) * Half & Full Duplex operation * Transparent to 802.1Q packets * Rack-mountable using optional AT-MCR12, AT-TRAY4 or AT-TRAY1 chassis * Wall-mountable using…

AT-MC103XL.jpg
4 254 Kč 5 147 Kč s DPH
Skladem 10+ ks
ve středu na pobočce nebo u Vás doma

Allied Telesis AT-DMC1000/LC

Počítačová síť Rychlost datového přenosu (maximální) 1000 Mbit/s Vstupní rozhraní převodníku 1000Base-T Výstupní rozhraní převodníku 1000Base-SX Přenosová rychlost sítě Ethernet 1000 Mbit/s…

AT-DMC1000/LC-50.png
4 137 Kč 5 006 Kč s DPH
Skladem 10+ ks
ve středu na pobočce nebo u Vás doma

D-Link 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Conv

konvertuje z 1000BaseT (RJ-45) na 1000BaseSX (SC-Duplex) Multimode (a naopak). Vzdálenost do 550 m Konvertuje Gigabitové metalické vedení na optické SX nebo LX Cenově výhodná přizpůsobení… 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter * UTP to Multimode Fiber Media Converter * SC Fiber connector * Includes Power Supply for standalone use

DMC-700SC/E.jpg
3 654 Kč 4 421 Kč s DPH
Skladem 10+ ks
ve středu na pobočce nebo u Vás doma

D-Link 10/100to100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter

Konvertuje z 10BaseT/100BaseT (RJ-45) na 100BaseFX (SC_Duplex) Singlemode (a naopak). Vzdálenost až 15 km D-Link nabízí řadu Fast Ethernet konvertorů, s jejichž pomocí mohou být navzájem… 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter * UTP to Singlemode Fiber Media Converter * SC Fiber connector * Half-/Full-Duplex * Distance up to 15km * Includes Power…

DMC-515SC/E.jpg
3 294 Kč 3 986 Kč s DPH
Skladem 5 ks
ve středu na pobočce nebo u Vás doma

Allied Telesis 10/100 SC media konvert.AT-MC116XL

Media konvertor - převod z 10/100Base-TX na 10/100Base-SX (SC konektory, MM vlákno, dosah 300m) Features of the AT-MC116XL * Half- & full-duplex operation * Transparent to 802.1Q packets …

AT-MC116XL.jpg
2 705 Kč 3 273 Kč s DPH
Skladem 2 ks
ve středu na pobočce nebo u Vás doma

D-Link 10/100to100BaseFX (SC) Multimode Media Converter

D-Link nabízí řadu Fast Ethernet konvertorů, s jejichž pomocí mohou být navzájem přizpůsobeny různé kabeláže v rámci jedné sítě, aby z ní bylo možné vytvořit jednu homogenní jednotku. Budou-li… D-Link nabízí řadu Fast Ethernet konvertorů, s jejichž pomocí mohou být navzájem přizpůsobeny různé kabeláže v rámci jedné sítě, aby z ní bylo možné vytvořit jednu homogenní…

DMC-300SC/E.png
1 890 Kč 2 287 Kč s DPH
Skladem 10+ ks
ve středu na pobočce nebo u Vás doma

Allied Telesis ST media conv.MM 2km AT-MC101XL

Features of the AT-MC101XL (v4) * Half & Full Duplex operation * Transparent to 802.1Q packets * Rack-mountable using optional AT-MCR12, AT-TRAY4 or AT-TRAY1 chassis * Wall-mountable using…

AT-MC101XL.jpg
1 867 Kč 2 259 Kč s DPH
Skladem 50+ ks
ve středu na pobočce nebo u Vás doma

Allied Telesis SC media conv.MM 2km AT-MC102XL

Features of the AT-MC102XL (v4) * Half & Full Duplex operation * Transparent to 802.1Q packets * Rack-mountable using optional AT-MCR12, AT-TRAY4 or AT-TRAY1 chassis * Wall-mountable using…

AT-MC102XL.jpg
1 841 Kč 2 228 Kč s DPH
Skladem 50+ ks
ve středu na pobočce nebo u Vás doma

TP-LINK MC210CS Gb SM 15km 1310nm SC Media Conv.

Gigabitový média konvertor sítě Ethernet MC210CS Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 802.3z Umožňuje konfiguraci přepínače vynuceného/automatického režimu přenosu pro port FX. … TP-Link MC210CS Gigabit Ethernet Media Converter PŘEHLED * Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 802.3z * Umožňuje konfiguraci přepínače vynuceného/automatického režimu…

MC210CS.jpg
991 Kč 1 199 Kč s DPH
Skladem 10+ ks
ve středu na pobočce nebo u Vás doma

TP-LINK MC200CM Gb MM 850nm SC Media Converter

Gigabitový média konvertor sítě Ethernet MC200CM Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 802.3z Umožňuje konfiguraci přepínače vynuceného/automatického režimu přenosu pro port FX. … TP-Link MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter PŘEHLED * Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 802.3z * Umožňuje konfiguraci přepínače vynuceného/automatického režimu…

MC200CM.jpg
958 Kč 1 159 Kč s DPH
Skladem 10+ ks
ve středu na pobočce nebo u Vás doma

MIKROTIK Média konvertor Optika/Metalika RBFTC11

RBFTC11 je nový média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-FX na metalické vedení 1000Base-TX. Jeho výhodou je vodotěsné provedení pro venkovní instalace, dodává se i s… MikroTik Média konvertor Optika/Metalika RBFTC11 PŘEHLED RBFTC11 je nový média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX. …

RBFTC11.jpg
824 Kč 997 Kč s DPH
Skladem 10+ ks
ve středu na pobočce nebo u Vás doma

DIGITUS Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, singlemode, RJ45 / SC Incl. PSU SC connector, U

Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. DIGITUS Media Converter, Singlemode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU… Optický media konvertor s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. The perfect converter solution for various fiber media •Transforms wire…

DN-82022.jpg
753 Kč 911 Kč s DPH
Skladem 1 ks
ve čtvrtek 25. 10. na pobočce nebo u Vás doma

DIGITUS Media Converter, Singlemode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 20km

Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. DIGITUS Media Converter, Singlemode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU… Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. The perfect converter solution for various fiber media …

DN-82023.jpg
753 Kč 911 Kč s DPH
Skladem 1 ks
ve čtvrtek 25. 10. na pobočce nebo u Vás doma

TP-LINK MC111CS FE WDM SM 20km SC 1550nmTX/1310nmRX Media Conv.

WDM média konvertor sítě Fast Ethernet MC111CS Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou… TP-Link MC111CS WDM Fast Ethernet Media Converter PŘEHLED * Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. * Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas…

MC111CS.jpg
740 Kč 895 Kč s DPH
Skladem 4 ks
ve středu na pobočce nebo u Vás doma

TP-LINK MC112CS FE WDM SM 20km SC 1310nmTX/1550nmRX Media Conv.

WDM média konvertor sítě Fast Ethernet MC112CS Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou… TP-Link MC112CS WDM Fast Ethernet Media Converter PŘEHLED * Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. * Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas…

MC112CS.jpg
740 Kč 895 Kč s DPH
Skladem 3 ks
ve středu na pobočce nebo u Vás doma

TP-LINK MC100CM FE 2km MM 1310nm SC Media Convert.

Média konvertor sítě Fast Ethernet MC100CM Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením… TP-Link MC100CM Fast Ethernet Media Converter PŘEHLED * Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. * Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují…

MC100CM.jpg
631 Kč 764 Kč s DPH
Skladem 10+ ks
ve středu na pobočce nebo u Vás doma