RouterBoard

Parametry a značky
Cena (Kč) od
do

Wi-Fi maximální rychlost

Typ antény

Frekvenční pásmo (GHz)

POE

Wi-Fi

Rychlost LAN max.

Počet LAN portů

Wi-Fi standard

Značka

MIKROTIK 1.25G SFP optical module S-C55DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1550nm, 2x LC

MikroTik SC55DLC40D; SFP CWDM je modul pro singlemode vlákna s vlnovou délkou 1550 nm. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Formát: SFP;... S-C55DLC40D je singlemode 1,25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1550nm a dvěma LC konektory pro připojení až 40 km. CWDM ve vaší síti vám to umožní Zvýšit efektivitu stávající…

S-C55DLC40D.jpg
700 Kč 847 Kč s DPH
Skladem 2 ks
v úterý 5. 3. na pobočce, ve středu 6. 3. u Vás

MIKROTIK 1.25G SFP optical module S-C57DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1570nm, 2x LC

MikroTik SC57DLC40D; SFP CWDM je modul pro singlemode vlákna s vlnovou délkou 1570 nm. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Formát: SFP;... S-C57DLC40D je single mode 1,25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1570nm a dvěma LC konektory pro připojení až 40 km. CWDM ve vaší síti vám to umožní Zvýšit efektivitu stávající…

S-C57DLC40D.jpg
700 Kč 847 Kč s DPH
Skladem 2 ks
v úterý 5. 3. na pobočce, ve středu 6. 3. u Vás

MIKROTIK RBPOE pasivní PoE pro RouterBOARD (fast ethernet)

Mikrotik RGBPOE; Originál Mikrotik pasivní 10/100Mbps POE injektor pro napájení jednotek RouterBOARD po ethernetu s napájecím rozsahem 1028V. Provedení se stíněným RJ45 konektorem. ZÁKLADNÍ… MikroTik RBPOE Pasivní PoE adaptér pro napájení routerboardů po ethernetovém kabelu. Redukuje počet kabelů vedených na stožár. Lze použít pro 100Mbit ethernet, pokud jej…

RB/POE.jpg
114 Kč 138 Kč s DPH
Skladem 7 ks
v úterý 5. 3. na pobočce, ve středu 6. 3. u Vás

MIKROTIK CWDM-MUX8A, CWDM MUX/DEMUX modul pro 8 optických tras

MikroTik CWDMMUX8A; CWDM je pasivní jednotka MUX/DEMUX, která umožňuje sloučit až osm optických vláken do jednoho. Velkou předností takového řešení je snížení nákladů zvláště pro instalace optických… MikroTik CWDM-MUX8A CWDM je pasivní jednotka MUX / DEMUX, která umožňuje kombinovat až osm vláken do jednoho, čímž se zjednoduší a sníží náklady na instalaci vláken na dlouhé…

CWDM-MUX8A.jpg
7 580 Kč 9 172 Kč s DPH
Momentálně nedostupné

MIKROTIK LHG 5, 600MHz CPU, 64MB RAM, 1x LAN, 5GHz Wi-Fi, 25dBm, anténa 2x24dBi, 802.11a/n, vč. L3

MikroTik LHG 5; Výborná jednotka za skvělou cenu. LHG 5 je venkovní jednotka se 7° anténou, díky které se hodí, jak pro vzdálenější klienty, tak i pro dlouhé spoje bod-bod. Jednotka má velmi pěkný… MikroTik LHG 5 The Light Head Grid (LHG) je kompaktní a lehké bezdrátové zařízení s integrovanou 24,5dBi anténou s velkou odolností povětrnostním podmínkám. Je ideální pro point…

RBLHG-5nD.jpg
1 444 Kč 1 747 Kč s DPH
Momentálně nedostupné

MIKROTIK CWDM-CHASSIS-2, Rackové šasi pro 2x CWDM-MUX8A, 1U

MikroTik CWDMCHASSIS2; Šasi, které je určené pro připevnění dvou jednotek CWDMMUX8A do racku.... MikroTik CWDM-CHASSIS-2 MikroTik CWDM-CHASSIS-2 je kovové 1U šasi do 19" datového rozvaděče s dvěma sloty pro přichycení 8-portových MUX/DEMUX modulů (CWDM-MUX8A).. Užitečné…

CWDM-CHASSIS-2.jpg
1 216 Kč 1 471 Kč s DPH
Momentálně nedostupné

MIKROTIK 1.25G SFP optical module S-C51DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1510nm, 2x LC

MikroTik SC51DLC40D; SFP CWDM je modul pro singlemode vlákna s vlnovou délkou 1510 nm. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Formát: SFP;... S-C51DLC40D je single mode 1,25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1510nm a dvěma LC konektory pro připojení až 40 km. CWDM ve vaší síti vám to umožní Zvýšit efektivitu stávající…

S-C51DLC40D.jpg
733 Kč 887 Kč s DPH
Momentálně nedostupné

MIKROTIK 1.25G SFP optical module S-C53DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1530nm, 2x LC

MikroTik SC53DLC40D; SFP CWDM je modul pro singlemode vlákna s vlnovou délkou 1530 nm. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Formát: SFP;... S-C53DLC40D je single mode 1,25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1530nm a dvěma LC konektory pro připojení až 40 km. CWDM ve vaší síti vám to umožní: Zvýšit efektivitu stávající…

S-C53DLC40D.jpg
733 Kč 887 Kč s DPH
Momentálně nedostupné

MIKROTIK montážní krabice pro RB493

MikroTik CA/493; Základní desky RouterBoard jsou zpravidla dodávány samostatně a nejsou kompatibilní s běžnými skříněmi. Proto jsou k dostání specializované krabičky, šité přímo "na míru". Tento… Montážní krabice CA493 pro RouterBOARD RB493, RB192 Otvory: 3x RSMA, 3x N-female Rozměry: 213 x 113 x 30 mm

CA493.jpg
504 Kč 610 Kč s DPH
Momentálně nedostupné

MIKROTIK průmyslový impulsní zdroj 12V, 5A, 60W

MikroTik OEM průmyslový impulsní zdroj je určený pro telekomunikační systémy, alarmy a systémy kontroly přístupu, přenosné průmyslu a energetiky. Napájecí zdroj je díky svým výborným vlastnostem… Maxlink průmyslový impulsní zdroj je určený pro telekomunikační systémy, alarmy a systémy kontroly přístupu, přenosné průmyslu a energetiky. Napájecí zdroj je díky svým výborným…

S-60-12.jpg
317 Kč 384 Kč s DPH
Momentálně nedostupné