Optika

Parametry a značky
Cena (Kč) od
do

Značka

OEM OPTIX 19" Optická vana 24xSC černá aretace plastovým klipem

19" Optická vana 24xSC černá V sestavě jsou dvě kazety pro 12 vláken. Hloubka vany 25cm. Váha vany s kazetami 2,3kg; čelo vany 200g. 19" Optická vana 24xSC černá V sestavě jsou dvě kazety pro 12 vláken. Hloubka vany 25cm. Váha vany s kazetami 2,3kg; čelo vany 200g.

3447.jpg
684 Kč 828 Kč s DPH
Skladem 2 ks
v pátek na pobočce, v pondělí 25. 1. u Vás

OEM Opticord nástěný optický rozvaděč

24x SC včetně kazet, uzamykatelný, rozměry:výška 250mm x délka 250mm x hloubka 60mm, barva šedá 24x SC včetně kazet, uzamykatelný, rozměry:výška 250mm x délka 250mm x hloubka 60mm, barva šedá

4111.jpg
523 Kč 633 Kč s DPH
Skladem 1 ks
v pátek na pobočce, v pondělí 25. 1. u Vás

OEM Optický box 12C na DIN lištu 6xSCDuplex

Optický box 12C DIN 6xSCDuplex Popis produktu: Optický rozvaděč/box pro umístnění na DIN lištu šedé barvy pro max. 6 SC duplex spojek, kovový se šroubovatelným víkem pro zakončení max. 12… Optický box 12C DIN 6xSCDuplex Popis produktu: Optický rozvaděč/box pro umístnění na DIN lištu šedé barvy pro max. 6 SC duplex spojek, kovový se šroubovatelným víkem pro…

3529.jpg
392 Kč 474 Kč s DPH
Skladem 2 ks
v pátek na pobočce, v pondělí 25. 1. u Vás

DIGITUS Fiber Optic Installation Cable, OS1, 8 Fibers, Indoor/Outdoor, AI-DQ(ZN)BH8E09/125µ Singlemo

DIGITUS Fiber Optic Installation Cable, OS1, 8 Fibers, Indoor/Outdoor, AI-DQ(ZN)BH8E09/125µ Singlemode, Length 1m • Universally useable, for indoor and outdoor use • Central loose tube cable •… DIGITUS Fiber Optic Installation Cable, OS1, 8 Fibers, Indoor/Outdoor, AI-DQ(ZN)BH8E09/125µ Singlemode, Length 1m • Universally useable, for indoor and outdoor use • Central…

DK-39081-U.jpg
69 Kč 83 Kč s DPH
Skladem 1 ks
v pátek na pobočce, v pondělí 25. 1. u Vás

OEM OPTIX 19" Optická vana 12xSC šedá aretace plastovým klipem

19" Optická vana 12xSC černá Hloubka vany 25cm. Váha vany s kazetami 2,3kg; čelo vany 200g. 19" Optická vana 12xSC černá Hloubka vany 25cm. Váha vany s kazetami 2,3kg; čelo vany 200g.

3432.jpg
665 Kč 805 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 4. 2. 2021

OEM Konektorovací kleště Cat.6A a Cat.7

Konektorovací kleště na konektory cat.6a a cat.7 Konektorovací kleště na konektory cat.6a a cat.7

5516.jpg
660 Kč 799 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 4. 2. 2021

OEM Opticord Kleště stripovací 2.0(3.0)mm/ 0.9mm / 0.25mm

Kleště pro odstranění izolací a ochran na optických kabelech a vláknech. První kruhový otvor pro odstranění pláště (vhodné pro 2 a 3mm pláště), druhý otvor pro odstranění bufferu. Třetí otvor otvor… Kleště pro odstranění izolací a ochran na optických kabelech a vláknech. První kruhový otvor pro odstranění pláště (vhodné pro 2 a 3mm pláště), druhý otvor pro odstranění…

5534.jpg
563 Kč 681 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 4. 2. 2021

OEM Opticord nástěnný optický rozvaděč 8xSC

Nástěnný optický rozvaděč 8xSC Nástěnný optický rozvaděč 8xSC s kazetou pro 8 svárů. Rozměry: 140mm x 320mm x 50mm

3528.jpg
339 Kč 410 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 4. 2. 2021

OEM 24xSC panel pro 19" Optická vana černá 3400

Opticord 24xSC panel pro 19" Optická vana černá 24xSC panel pro 19" Optická vana černá 3400 souvisejíci produkt : vana : 3400 záslepka SC : 3051

3404.jpg
109 Kč 132 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 4. 2. 2021