Optika

Parametry a značky
Cena (Kč) od
do

Značka

OEM 19" Optická vana 24xSC simplex černá aretace plastovým klipem

19" Optická vana 24xSC černá V sestavě jsou dvě kazety pro 12 vláken. Hloubka vany 25cm. Váha vany s kazetami 2,3kg; čelo vany 200g. 19" Optická vana 24xSC černá. Hloubka vany: 25cm Váha vany s kazetami: 2,3kg Čelo vany: 200g Obsahuje kazetu: Kazeta pro uchycení optického sváru, včetně dvou hřebínků pro 2x 6…

3447.jpg
733 Kč 887 Kč s DPH
Skladem 4 ks
v úterý 5. 3. na pobočce, ve středu 6. 3. u Vás

OEM Trubičková Ochrana Optického sváru 61mm průhledná 100ks

Ochrana sváru optického vlákna délky 61 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Vyrobeno v EU • Vnější průměr pouzdra po smrštění: 2,4 mm +/- 0,2 mm • Průměr otvoru pouzdra před… Ochrana sváru optického vlákna délky 61 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Vyrobeno v EU Vnější průměr pouzdra po smrštění: 2,4 mm +/- 0,2 mm Průměr otvoru…

35892.jpg
441 Kč 534 Kč s DPH
Skladem 1 ks
v úterý 5. 3. na pobočce, ve středu 6. 3. u Vás

OEM Trubičková Ochrana Optického sváru 45mm průhledná 100ks

Ochrana sváru optického vlákna délky 405mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Vyrobeno v EU •¨Vnější průměr pouzdra po smrštění: 2,4 mm +/- 0,2 mm • Průměr otvoru pouzdra před… Ochrana sváru optického vlákna délky 45 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Vyrobeno v EU Vnější průměr pouzdra po smrštění: 2,4 mm +/- 0,2 mm Průměr otvoru…

35891.jpg
394 Kč 477 Kč s DPH
Skladem 1 ks
v úterý 5. 3. na pobočce, ve středu 6. 3. u Vás

OEM Opticord 19" Optická vysuvná vana 1U MPO černá 144f, osazená

Profesionální 19" Optická výsuvná vana 1U MPO černá 144f Obsahuje 6x modul MPO - 24xLC(OM3) včetně LC duplex spojek Nová vysokohustotní vana osazená moduly pro v evropě stále častěji… Profesionální 19" Optická výsuvná vana 1U MPO černá 144f Obsahuje 6x modul MPO - 24xLC(OM3) včetně LC duplex spojek Nová vysokohustotní vana osazená moduly pro v evropě…

 
3480.jpg
25 801 Kč 31 219 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 18. 3. 2024

OEM Opticord 19" Optická vysokohustotní vana 4UHD144 (SC)-288(LC) vláken,černá

19" Optická vana 4U pro 144 spojek (až 288 vláken při použití LC komponentů) do datových center, kde je potřeba na malém místě ukončit desítky vláken. Obsahuje 12 vysouvacích modulů pro 12 spojek… 19" Optická vana 4U pro 144 spojek (až 288 vláken při použití LC komponentů) do datových center, kde je potřeba na malém místě ukončit desítky vláken. Obsahuje 12 vysouvacích…

3485.jpg
5 360 Kč 6 486 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 18. 3. 2024

OEM Optický převodník 1,25Gb(In 1xSCD/ Out 8xRJ45) MM

Neřízený datový převodník. (neřízený znm.plně automatický) Slouží k převodu optického vstupu na metelický výstup. Vstup: SC Duplex (1x 1000 F(X) port) Výstup: 8x RJ45 (4x10/100/1000… Media konvertor, unmanaged. Slouží k převodu optického vstupu na metelický výstup. Vstup: SC Duplex (1x 1000 F(X) port) Výstup: 8x RJ45 (4x10/100/1000 Base T(X) porty) …

8393.jpg
1 665 Kč 2 015 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 18. 3. 2024

OEM OPTIX 19" Optická vana 12xSC šedá aretace plastovým klipem

19" Optická vana 12xSC černá Hloubka vany 25cm. Váha vany s kazetami 2,3kg; čelo vany 200g. 19" Optická vana 12xSC černá Hloubka vany 25cm. Váha vany s kazetami 2,3kg; čelo vany 200g.

3432.jpg
684 Kč 828 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 18. 3. 2024

OEM Opticord Kleště stripovací 2.0(3.0)mm/ 0.9mm / 0.25mm

Kleště pro odstranění izolací a ochran na optických kabelech a vláknech. První kruhový otvor pro odstranění pláště (vhodné pro 2 a 3mm pláště), druhý otvor pro odstranění bufferu. Třetí otvor otvor… Kleště pro odstranění izolací a ochran na optických kabelech a vláknech. První kruhový otvor pro odstranění pláště (vhodné pro 2 a 3mm pláště), druhý otvor pro odstranění…

5534.jpg
563 Kč 681 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 18. 3. 2024

OEM Opticord Optický box 12C na DIN lištu 6xSCDuplex

Optický box 12C DIN 6xSCDuplex Popis produktu: Optický rozvaděč/box pro umístnění na DIN lištu šedé barvy pro max. 6 SC duplex spojek, kovový se šroubovatelným víkem pro zakončení max. 12… Optický box 12C DIN 6xSCDuplex Popis produktu: Optický rozvaděč/box pro umístnění na DIN lištu šedé barvy pro max. 6 SC duplex spojek, kovový se šroubovatelným víkem pro…

3529.jpg
392 Kč 474 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 18. 3. 2024

OEM Opticord nástěnný optický rozvaděč 8xSC

Nástěnný optický rozvaděč 8xSC Nástěnný optický rozvaděč 8xSC s kazetou pro 8 svárů. Rozměry: 140mm x 320mm x 50mm

3528.jpg
339 Kč 410 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 18. 3. 2024

OEM Opticord SC Optický rychlokonektor 1ks (SM i MM)

SC Optický rychlokonektor Popis produktu: Gelové beznástrojové optické konektory jsou zcela novým typem přímého konektoru s možností mechanické fixace (testovaná pevnost v tahu 50N) k tažnému členu… SC Optický rychlokonektor Popis produktu: Gelové beznástrojové optické konektory jsou zcela novým typem přímého konektoru s možností mechanické fixace (testovaná pevnost v tahu…

3080.jpg
175 Kč 212 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 18. 3. 2024

OEM Opticord 24xSC panel pro 19" Optická vana černá 3400

Opticord 24xSC panel pro 19" Optická vana černá 24xSC panel pro 19" Optická vana černá 3400 souvisejíci produkt : vana : 3400 záslepka SC : 3051

3404.jpg
109 Kč 132 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 18. 3. 2024

DIGITUS Fiber Optic Installation Cable, OS1, 8 Fibers, Indoor/Outdoor, AI-DQ(ZN)BH8E09/125µ Singlemo

DIGITUS Fiber Optic Installation Cable, OS1, 8 Fibers, Indoor/Outdoor, AI-DQ(ZN)BH8E09/125µ Singlemode, Length 1m • Universally useable, for indoor and outdoor use • Central loose tube cable •… DIGITUS Fiber Optic Installation Cable, OS1, 8 Fibers, Indoor/Outdoor, AI-DQ(ZN)BH8E09/125µ Singlemode, Length 1m • Universally useable, for indoor and outdoor use • Central…

DK-39081-U.jpg
66 Kč 80 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 12. 3. 2024