ExpressCard

Parametry a značky
Cena (Kč) od
do

Rozhraní

Značka

Delock PCI Express x4 karta > 2 x externí SuperSpeed USB 10 Gbps (USB 3.1 Gen 2) USB Type-C™ samice

Description The Delock PCI Express card expands your PC by two external USB-C™ ports. You can connect USB devices like e.g. docking station, card reader, external enclosure etc. to the card. … Delock PCI Express card rozšíří váš počítač o dvě externí USB-C™ porty. Ke kartě můžete připojit USB zařízení, např. dokovací stanici, čtečku karet, externí skříň apod . …

89442.jpg
943 Kč 1 141 Kč s DPH
Skladem 1 ks
Zítra po 13h na pobočce, ve středu 26. 6. u Vás

Delock Express Card > 2x FireWire 1394A

Tento adaptér vyhovuje standartu express card / 34. Rozširuje váš notebook o dva FireWire A porty, což umožňuje připojení Firewire zařízení jako jsou externí disky, kamery apod. Specifikace • 2x… Tento adaptér vyhovuje standartu express card / 34. Rozširuje váš notebook o dva FireWire A porty, což umožňuje připojení Firewire zařízení jako jsou externí disky, kamery apod. …

61387.jpg
832 Kč 1 007 Kč s DPH
Skladem 3 ks
Zítra po 13h na pobočce, ve středu 26. 6. u Vás

DIGITUS SFP 2 Port 10G PC/Expresscard, Intel JL82599ES Chipset Optical and Copper modules

Connect your workstation directly to your 10G fiber optic network SFP 2 Port 10G PC/Expresscard, Intel JL82599ES Chipset Optical and Copper modules With this 10-Gigabit Fiber Optic network… Connect your workstation directly to your 10G fiber optic network SFP 2 Port 10G PC/Expresscard, Intel JL82599ES Chipset Optical and Copper modules With this 10-Gigabit…

DN-10162.jpg
5 347 Kč 6 470 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 8. 7. 2019

DIGITUS SFP 1 Port 10G PC/Expresscard, Intel JL82599EN chipset Optical and Copper modules

Connect your workstation directly to your 10G fiber optic network SFP 1 Port 10G PC/Expresscard, Intel JL82599EN chipset Optical and Copper modules With this 10-Gigabit Fiber Optic network… Connect your workstation directly to your 10G fiber optic network SFP 1 Port 10G PC/Expresscard, Intel JL82599EN chipset Optical and Copper modules With this 10-Gigabit…

DN-10161.jpg
4 348 Kč 5 261 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 8. 7. 2019

DIGITUS SFP Gigabit Ethernet PCI Expresscard supports 1000SX Multimode,1000LX-1000BX Singlemode Laye

Gigabit SFP PCI Express Card Use modern Fiber technology to connect your PC with the Network Use modern Fiber technology to connect your PC with the Network Intel-Chipset - ensures a stable… Gigabit SFP PCI Express Card Use modern Fiber technology to connect your PC with the Network Use modern Fiber technology to connect your PC with the Network Intel-Chipset -…

DN-10160.jpg
1 614 Kč 1 953 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 8. 7. 2019

Delock PCI Express x1 na miniPCIe + SIM

PCI Express x1 This Delock PCI Express card with mini USB port can be plugged into a free PCI Express slot and enables you to use different mini PCI Express modules, e.g. Bluetooth module, WLAN… PCI Express x1 This Delock PCI Express card with mini USB port can be plugged into a free PCI Express slot and enables you to use different mini PCI Express modules, e.g.…

89235.jpg
1 174 Kč 1 421 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 25. 7. 2019

Delock PCI Express x4 Karta > 1 x interní SFF-8643 NVMe

Tato PCI Express karta od Delocku rozšiřuje PC o jedno rozhraní SFF-8643. K tomu může být připojeno např. jedno SST s rozhraním U.2 za pomocí vhodného kabelu. Specifikace • Konektor: 1 x 36… Tato PCI Express karta od Delocku rozšiřuje PC o jedno rozhraní SFF-8643. K tomu může být připojeno např. jedno SST s rozhraním U.2 za pomocí vhodného kabelu. Specifikace •…

89458.jpg
1 155 Kč 1 398 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 8. 7. 2019

Delock PCI Express x4 Card > 1 x internal NVMe M.2 NGFF Key M 110 mm - Low Profile Form Factor

Description The Delock PCI Express card expands a PC by one M.2 NGFF slot. A M.2 NGFF SSD in format 22110, 2280, 2260 and 2242 can be connected. Specification • Connector: internal: … Tato PCI Express karta od Delocku rozšiřuje PC o jeden slot M.2. Může být připojen jeden modul M.2 ve formátu 22110, 2280, 2260 nebo 2242. Specifikace • Konektor: interní:…

89455.jpg
718 Kč 869 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 8. 7. 2019

Delock Express Card > 1 x USB 3.0

Tato Express karta fy. Delock rozšíří váš notebook o jeden USB 3.0 port, který vám dovolí připojit USB 3.0 zařízení jako je dokovací stanice, čtečka karet, externí skříň atd.…

61872.jpg
624 Kč 755 Kč s DPH
Na cestě
Předpokládaný termín dodání 28. 6. 2019

Delock Express Card Gigabit LAN

- Realtek čip - Interface Express Card 34 mm - Gigabit Ethernet - rychlost přenosu 10/100/1000 Mbps - Single Gigabit Ethernet Port RJ45 - pro Windows 2000/XP/Server-2003/Vista Express Card GLAN umožňuje síťové propojení s rychlostí přenosu dat až 1000 Mbps. Tento adaptér odpovídá standardu express card / 34. Specificace • 1x Gigabit LAN • RJ45…

66216.jpg
615 Kč 744 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 9. 7. 2019

DIGITUS Serial ATA II 300 Controller, Express Add-On card, 1 x eSATA connector, slim version Formfac

Serial ATA II 300 Controller, Express Add-On card, 1 x eSATA connector, slim version Formfactor 34, chipset SiI3531 Mobile Convenience with your portable storages! eSATA II 300 ExpressCard,… Serial ATA II 300 Controller, Express Add-On card, 1 x eSATA connector, slim version Formfactor 34, chipset SiI3531 Mobile Convenience with your portable storages! eSATA II…

DS-31101-1.jpg
313 Kč 379 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 8. 7. 2019