Wifi

Parametry a značky
Cena (Kč) od
do

Wi-Fi maximální rychlost

Frekvenční pásmo (GHz)

Typ antény

Certifikace 80PLUS

Rozhraní

Typ PFC filtru

Modulární kabeláž

Konektor PCI-Express

POE

Vypínač napájení

Přepínač pro 110V

Management

Wi-Fi

Konektor P4/12V

Počet konektorů FDD

Počet konektorů SATA

Počet LAN portů

Rychlost LAN max.

Značka

Cisco Power Supply PWR-C5-600WAC=

Zdroj napájení Config 5 Cisco Systems PWR-C5-600WAC 600W AC. Technické parametry *Vstupní napětí: 120V AC, 230V AC *Výstupní napětí: 54 V DC při 11,10 A *Výstupní výkon: 600 W *Kompatibilita:…

 
PWR-C5-600WAC=.jpg
32 418 Kč 39 226 Kč s DPH
Skladem 10+ ks
v pátek 8. 7. na pobočce, v pondělí 11. 7. u Vás

Cisco PWR-C1-715WAC=

Cisco PWRC1715WAC; Náhradní napájecí zdroj vhodný pro switche Cisco Catalyst 3850. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Kompatibilita: Cisco Catalyst 3850; Vstup: 100240 V, 50/60 Hz... Náhradní napájecí zdroj určený k napájení přepínače Cisco Catalyst 9300 z elektrické sítě.

 
PWR-C1-715WAC=.jpg
24 740 Kč 29 935 Kč s DPH
Skladem 1 ks
v pátek 8. 7. na pobočce, v pondělí 11. 7. u Vás

Cisco Power Supply PWR-C5-125WAC=

Cisco PWR-C5-125WAC= - 125 W AC power supply module. Náhradní napájecí zdroj určený k napájení přepínače Cisco Catalyst 9200 z elektrické sítě.

 
PWR-C5-125WAC=.jpg
22 709 Kč 27 478 Kč s DPH
Skladem 9 ks
v pátek 8. 7. na pobočce, v pondělí 11. 7. u Vás

Cisco PWR-C1-350WAC=

Náhradní napájecí zdroj určený k napájení přepínače Cisco Catalyst 9300 z elektrické sítě.

 
PWR-C1-350WAC=.jpg
12 957 Kč 15 678 Kč s DPH
Momentálně nedostupné

MIKROTIK SFP28 pár optických modulů XS+2733LC15D, SM, 15km, 1/10/25G

XS+2733LC15D je kit dvou kusů singlemode SFP28 modulů s přenosovou rychlostí až 25 Gbps (zpětně kompatibilní i s 10G i 1G), se simplexním optickým konektorem typu LC a výkonem na trasu o délce až… XS+2733LC15D je kit dvou kusů singlemode SFP28 modulů s přenosovou rychlostí až 25 Gbps (zpětně kompatibilní i s 10G i 1G), se simplexním optickým konektorem typu LC a výkonem na…

XS+2733LC15D.jpg
7 178 Kč 8 685 Kč s DPH
Skladem 2 ks
v pátek 8. 7. na pobočce, v pondělí 11. 7. u Vás

Cisco AIR-PWRINJ1500-2=

CISCO 1520 Series Power Injector AIR-PWRINJ1500-2= *SKU: 119679 *Brand: CISCO *MPN: AIR-PWRINJ1500-2= 1520 Series Power Injector CISCO Code UPC Weight PRODUCT : PoEpower injector SUITS : Cisco…

AIR-PWRINJ1500-2=.jpg
5 531 Kč 6 693 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 14. 7. 2022

Zyxel E-iCard 2 TO 4 AP ZyWALL/USG

E-iCard Access Point License add 2 Access Points (2 default), NWA3000-N/5000-N series) for all ZyWALL/USG /UAG) LIC-EAP, 2 AP for Unified Security Gateway and ZyWALL series

LIC-EAP-ZZ0024F.jpg
2 525 Kč 3 055 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 8. 7. 2022

Cisco Power Injector

The Cisco Aironet Power Injector provides both power and data to a connected Cisco Aironet Access Point. The device serves the following functions: •It provides Category 5 or better Ethernet media… Tento Cisco Power Injector poskytuje až 15,4 W přes nepoužité páry vodičů ethernetového kabelu kategorie 5 nebo vyšší, dodávající dostatek energie na vzdálenost 100m pro…

AIR-PWRINJ5=.jpg
1 607 Kč 1 944 Kč s DPH
Skladem 50+ ks
v pátek 8. 7. na pobočce, v pondělí 11. 7. u Vás

Zyxel Outdoor AP Enclosure

Outdoor AP Enclosure for Indoor APs (NWA1123-AC, NWA1123-AC Pro, NWA5121-N, NWA5121-NI, NWA5123-AC, WAC6103D-I, NAP-102, NAP203), usage temperature: -20 to +50°C, waterproof (IPX5), wall mounting … ACCESSORY-ZZ0102FOutdoor AP Enclosure for Indoor APs (NWA1123-AC, NWA1123-AC Pro, NWA5121-N, NWA5121-NI, NWA5123-AC, WAC6103D-I, NAP-102, NAP203), usage temperature: -20 to +50°C,…

ACCESSORY-ZZ0102F.jpg
1 293 Kč 1 565 Kč s DPH
Skladem 1 ks
v pátek 8. 7. na pobočce, v pondělí 11. 7. u Vás

UBIQUITI NETWORKS UBNT FlexHD-CM-3,stropní držák pro FlexHD, 3-pack

Tento jednoduchý držák vám umožní nainstalovat a zapustit do sádrokartonových stropnic UniFi FlexHD Access Point. Držák vypadá velmi diskrétně a působý nízkoprofilovým vzhledem. Zaklapávací… Tento jednoduchý držák vám umožní nainstalovat a zapustit do sádrokartonových stropnic UniFi FlexHD Access Point. Držák vypadá velmi diskrétně a působí nízkoprofilovým vzhledem.…

FlexHD-CM-3.jpg
1 167 Kč 1 412 Kč s DPH
Skladem 1 ks
v pátek 8. 7. na pobočce, v pondělí 11. 7. u Vás

D-Link DPE-301GI 1-Port Gigabit 30W PoE+ Injector

OVERVIEW The IEEE 802.3at (PoE+)/802.3af (PoE) compliant DPE-301GI Gigabit PoE+ Injector is designed to supply data and up to 30 watts of power to PoE-enabled devices such as network cameras… OVERVIEW *The IEEE 802.3at (PoE+)/802.3af (PoE) compliant DPE-301GI Gigabit PoE+ Injector is designed to supply data and up to 30 watts of power to PoE-enabled devices such as…

DPE-301GI.jpg
1 117 Kč 1 352 Kč s DPH
Skladem 10+ ks
v pátek 8. 7. na pobočce, v pondělí 11. 7. u Vás

Zyxel LMR 200 3m Antenna Cable

Zyxel LMR 200 3m Antenna Cable Zyxel LMR 200 3m Antenna Cable Connector N-plug, RP-SMA Plug Outer diameter 4.95 mm Operating temperature -40°C to 85°C/-40°F to 185°F

91-005-074001G.jpg
1 097 Kč 1 327 Kč s DPH
Skladem 3 ks
v pátek 8. 7. na pobočce, v pondělí 11. 7. u Vás

Cisco Aironet Short Dual-Band Omni Antenna, Peak Gain 3 dBi @ 2.4. GHz and 5 dBi @ 5 GHz

Single white dipole antenna with an RP-TNC connector. The antenna provides indoor omnidirectional coverage and is designed for use in the 2400-2500 MHz frequency band. It has a 90-degree articulation… 802.11n CAP w/CleanAir; 3x4:3SS; Mod; Ext Ant; E Reg Domain Antennas - Dual Band - Cisco AIR-ANT2524DW-R , 2.4 GHz 2 dBi/5 GHz 4 dBi Dipole Ant., White, RP-TNC

AIR-ANT2524DW-R=.jpg
945 Kč 1 143 Kč s DPH
Momentálně nedostupné

D-Link DPE-301GS 1-Port Gigabit PoE Splitter

The DPE-301GS Gigabit PoE+ Splitter provides Gigabit connectivity and high wattage electrical power to legacy devices that do not support PoE, by separating power and data from a PoE source. Main… OVERVIEW The DPE-301GS Gigabit PoE+ Splitter provides Gigabit connectivity and high wattage electrical power to legacy devices that do not support PoE, by separating power and…

DPE-301GS.jpg
852 Kč 1 031 Kč s DPH
Skladem 10+ ks
v pátek 8. 7. na pobočce, v pondělí 11. 7. u Vás

MIKROTIK 48V2A96W - napájecí adaptér 48V, 2A, napájecí kabel

48V 2A 96W napájecí adaptér určený pro použití se zařízeními podporujícími 48V POE output jako např. hEX PoE nebo CRS112-8P-4S-IN. Oproti původnímu zdroji 48POW poskytuje o 30% větší výkon, což… 48V 2A 96W napájecí adaptér určený pro použití se zařízeními podporujícími 48V POE output jako např. hEX PoE nebo CRS112-8P-4S-IN. Oproti původnímu zdroji 48POW poskytuje o 30%…

48V2A96W.jpg
848 Kč 1 026 Kč s DPH
Skladem 2 ks
v pátek 8. 7. na pobočce, v pondělí 11. 7. u Vás

TP-LINK TL-SM5220-3M 3M Direct Attach SFP+ Cable

Popis produktu Díky pasivnímu metrovému twinaxiálnímu kabelu s dvěma konektory SFP+ na každé straně je TL-SM5220-3M vhodný pro krátké vzdálenosti a nabízí cenově dostupný způsob 10Gbps propojení… 3m 10G SFP+ kabel pro přímé propojení S twinaxiálním kabelem s délkou 3 m a dvěma konektory SFP+ na každé straně je jednotka TL-SM5220-3M vhodná k použití na krátké vzdálenosti a…

TL-SM5220-3M.jpg
813 Kč 984 Kč s DPH
Skladem 10+ ks
v pátek 8. 7. na pobočce, v pondělí 11. 7. u Vás

D-Link DPE-101GI 1-Port Gigabit PoE Injector

Součastí balení je napájecí adaptér OVERVIEW The DPE-101GI Gigabit PoE Injector is designed to supply a power and data connection to PoE devices such as an IP Camera or Wireless Access Point.… Součastí balení je napájecí adaptér OVERVIEW The DPE-101GI Gigabit PoE Injector is designed to supply a power and data connection to PoE devices such as an IP Camera or Wireless…

DPE-101GI.jpg
723 Kč 875 Kč s DPH
Skladem 6 ks
v pátek 8. 7. na pobočce, v pondělí 11. 7. u Vás

UBIQUITI NETWORKS UBNT PAK-620 držák pro PBE-5AC-620, PBE-M5-620,RD-5G30-LW, AF-5G30-S45

Precizně vyrobený kit k uchycení antény, který nahrazuje a vylepšuje zaměřování a držení antén na stožáru. Platí pro tyto modely: •airFiber®AF-5G30-S45 •PowerBeam ™ PBE-5AC-620 •PowerBeam PBE-M5… Popis produktu Precizně vyrobený kit k uchycení antény, který nahrazuje a vylepšuje zaměřování a držení antén na stožáru. Podporované antény airFiber®AF-5G30-S45 PowerBeam ™ PBE…

PAK-620.jpg
660 Kč 799 Kč s DPH
Skladem 1 ks
v pátek 8. 7. na pobočce, v pondělí 11. 7. u Vás

D-Link DUB-1312 USB 3.0 Gigabit Adapter

D-Link DUB-1312 USB 3.0 Gigabit Ethernet Adapter OVERVIEW The DUB-1312 USB 3.0 Gigabit Ethernet Adapter allows you to instantly add gigabit connectivity to your desktop, notebook, or netbook… D-Link DUB-1312 USB 3.0 Gigabit Ethernet Adapter OVERVIEW The DUB-1312 USB 3.0 Gigabit Ethernet Adapter allows you to instantly add gigabit connectivity to your desktop, notebook…

DUB-1312.jpg
658 Kč 796 Kč s DPH
Skladem 8 ks
v pátek 8. 7. na pobočce, v pondělí 11. 7. u Vás

OEM MaxLink 10G SFP+ AOC optický kabel, aktivní, DDM, cisco comp., 3m

MaxLink 10G SFP+ AOC kabel, aktivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného… MaxLink 10G SFP+ AOC kabel, aktivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP…

ML-AOC10G+3.jpg
648 Kč 784 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 8. 7. 2022