zákaznická linka: 271742050
email: obchod@it.cz
generováno: 19.11.2018 11:24

Zyxel 10G SFP+ modul Short range 300m SFP10G-SR

SFP10G-SR-ZZ0101F.jpg

10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector

Vaše cena bez DPH
4 062 Kč
Vaše cena s DPH
4 915 Kč
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 22. 11. 2018
Objednací kód 181345
Záruka a servis 24 měsíců
Kód výrobce SFP10G-SR-ZZ0101F
porovnat
tisk zeptat se