Allied Telesis

Parametry a značky
Cena (Kč) od
do

Rozhraní

Wi-Fi maximální rychlost

Low profile

Rychlost LAN max.

Počet LAN portů

Značka

Allied Telesis 48xGB+2SFP POE switch AT-GS950/48PS

AT-GS950/48PS Gigabit Ethernet WebSmart Switch with PoE+ (Maximum POE Ports supported: 24 !!!) OVERVIEW The Allied Telesis AT-GS950/48PS Gigabit Ethernet WebSmart switch features 48 10/100/1000T…

 
AT-GS950/48PS-50.jpg
16 720 Kč 20 231 Kč s DPH
Skladem 3 ks
v úterý 24. 7. na pobočce, ve středu 25. 7. u Vás

Allied Telesis 16xGB+2SFP POE switch AT-GS950/16PS

AT-GS950/16PS Gigabit Ethernet WebSmart Switch with PoE+ OVERVIEW The Allied Telesis AT-GS950/16PS Gigabit Ethernet WebSmart switch features sixteen 10/100/1000T ports and two SFP combo ports,…

 
AT-GS950/16PS-50.jpg
10 913 Kč 13 205 Kč s DPH
Skladem 2 ks
v úterý 24. 7. na pobočce, ve středu 25. 7. u Vás

Allied Telesis AC power supply AT-MCF2000AC

AT-MCF2000AC Hot Swappable AC power supply unit for the AT-MCF2000 chassis. Four power cords (EU, UK, US, AU included)

 
AT-MCF2000AC.gif
10 394 Kč 12 577 Kč s DPH
Skladem 1 ks
v úterý 24. 7. na pobočce, ve středu 25. 7. u Vás

Allied Telesis 8xGB+2xSFP POE switch AT-GS950/10PS

AT-GS950/10PS Gigabit Ethernet WebSmart Switch with PoE+ OVERVIEW The Allied Telesis AT-GS950/10PS Gigabit Ethernet WebSmart switch features two Gigabit ports, two SFP combo ports, and eight PoE+…

 
AT-GS950/10PS-50.jpg
7 251 Kč 8 774 Kč s DPH
Skladem 3 ks
v úterý 24. 7. na pobočce, ve středu 25. 7. u Vás

Allied Telesis Allied Tele.48x10/100 smart 2xG+2xSFP AT-FS750/52

AT-FS750/52-50 48 Port Fast Ethernet WebSmart Switch with 4 uplink ports (2 x 10/100/1000T and 2 x SFP-10/100/1000T Combo ports) Overview These advanced Allied Telesis WebSmart switches…

 
AT-FS750/52-50.jpg
6 856 Kč 8 296 Kč s DPH
Skladem 1 ks
v úterý 24. 7. na pobočce, ve středu 25. 7. u Vás

Allied Telesis 16xGB+2SFP Smart switch AT-GS950/16

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP…

AT-GS950/16-50.jpg
5 425 Kč 6 564 Kč s DPH
Skladem 10+ ks
v úterý 24. 7. na pobočce, ve středu 25. 7. u Vás

Allied Telesis DAC Twinax 7m SFP+ AT-SP10TW7

Allied Telesis 7m SFP+ AT-SP10TW7 Twinax direct attach cable (7 m) SPECIFICATIONS Environmental * Operating temperature: 0°C to 70°C * Storage temperature: -40°C to 85°C Relative…

AT-SP10TW7.jpg
4 890 Kč 5 917 Kč s DPH
Skladem 2 ks
v úterý 24. 7. na pobočce, ve středu 25. 7. u Vás

Allied Telesis Gigabit SC PCI card AT-2916SX/SC

Single port Fiber Gigabit NIC for 32-bit PCI bus, LC, RoHs Version, multimode AT-2916SX 1000SX (SC or LC) desktop fiber Network Interface Card (PCI) The AT-2916SX, 32-bit, Gigabit Ethernet NIC…

AT-2916SX/SC-001.jpg
3 940 Kč 4 767 Kč s DPH
Skladem 1 ks
v úterý 24. 7. na pobočce, ve středu 25. 7. u Vás

Allied Telesis AT-PWR4

Redundantní 80W zdroj pro šasi (AT-MCR12), AT-PWR4.

AT-PWR4-50.jpg
3 748 Kč 4 535 Kč s DPH
Skladem 2 ks
v úterý 24. 7. na pobočce, ve středu 25. 7. u Vás

Allied Telesis 24xFE smart+2xGb+2SFP AT-FS750/28

AT-FS750/28: 24-port 10/100TX + 2 10/100/1000T + 2 SFP/1000T Combo Ports OVERVIEW These advanced Allied Telesis WebSmart switches integrate the simplicity of unmanaged switches with the performance…

AT-FS750/28-50.jpg
3 717 Kč 4 498 Kč s DPH
Skladem 2 ks
v úterý 24. 7. na pobočce, ve středu 25. 7. u Vás

Allied Telesis SC Giga media MM konv.AT-MMC2000/SC

Počítačová síť Rychlost datového přenosu (maximální) 1000 Mbit/s Síťové standardy IEEE 802.1Q Typ rozhraní Ethernetu Gigabit Ethernet Přenosová rychlost sítě Ethernet 10,100,1000 Mbit/s…

AT-MMC2000/SC-60.jpg
3 654 Kč 4 421 Kč s DPH
Skladem 10+ ks
v úterý 24. 7. na pobočce, ve středu 25. 7. u Vás

Allied Telesis 100FX(SC)MM/100FX(SC)SM 15kmMC104XL

Features of the AT-MC104XL * Half- & full-duplex operation * Transparent to 802.1Q packets * Rackmountable using optional AT-MCR12,AT-MCR1,TRAY4 or TRAY1 chassis * MissingLink™ * Link Test Media…

AT-MC104XL.jpg
3 510 Kč 4 247 Kč s DPH
Skladem 2 ks
v úterý 24. 7. na pobočce, ve středu 25. 7. u Vás

Allied Telesis MC VDSL2 to 10/100/1000T AT-MMC6005

MMC6000 Series - Gigabit Ethernet over VDSL and Coax Mini Media Converters OVERVIEW Extended Ethernet Operation Used as a pair, the Allied Telesis ATMMC6005 provides up to 150Mpbs of bidirectional…

AT-MMC6005-60.jpg
3 103 Kč 3 755 Kč s DPH
Skladem 10+ ks
v úterý 24. 7. na pobočce, ve středu 25. 7. u Vás

Allied Telesis 10/100 SC media konvert.AT-MC116XL

Media konvertor - převod z 10/100Base-TX na 10/100Base-SX (SC konektory, MM vlákno, dosah 300m) Features of the AT-MC116XL * Half- & full-duplex operation * Transparent to 802.1Q packets …

AT-MC116XL.jpg
3 054 Kč 3 695 Kč s DPH
Skladem 2 ks
v úterý 24. 7. na pobočce, ve středu 25. 7. u Vás

Allied Telesis 10/100 FO PCIe AT-2711FX/SC

Allied Telesis 10/100 FO PCIe AT-2711FX/SC SPECIFICATIONS BUS TYPE • PCIe x 1 v1.1 INTERFACE STANDARDS • IEEE 802.1p o Quality of Service • IEEE 802.1Q o VLAN tag • IEEE 802.1as o 1588 Precision…

AT-2711FX/SC.jpg
3 007 Kč 3 638 Kč s DPH
Skladem 6 ks
v úterý 24. 7. na pobočce, ve středu 25. 7. u Vás

Allied Telesis SC media conv.SM 15km AT-MC103XL

Features of the AT-MC103XL (v4) * Half & Full Duplex operation * Transparent to 802.1Q packets * Rack-mountable using optional AT-MCR12, AT-TRAY4 or AT-TRAY1 chassis * Wall-mountable using…

AT-MC103XL.jpg
2 303 Kč 2 787 Kč s DPH
Skladem 10+ ks
v úterý 24. 7. na pobočce, ve středu 25. 7. u Vás

Allied Telesis 1000LX (LC) SFP 10km AT-SPLX10

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP…

AT-SPLX10.jpg
2 282 Kč 2 761 Kč s DPH
Skladem 10+ ks
v úterý 24. 7. na pobočce, ve středu 25. 7. u Vás