planet technology corp.

Parametry a značky
Cena (Kč) od
do

Provedení switche

Wi-Fi

Počet LAN portů

Značka

planet technology corp. Planet MGSW-24160F Metro switch 16x SFP (DDM), 8x1000Base-x, AC+DC, DI/O, SNMPv3, IGMPv3, IPv6

PLANET MGSW24160F; Administrovatelný IPv4/IPv6 přepínač, 16x pozice pro SFP moduly (dualspeed, lze aplikovat Fast Ethernet i Gigabit SFP moduly), 8x 1000BaseT RJ45 sdílených, 2x DI+2x DO. VLAN 802.1Q… Spravovatelný více-portový SFP optický přepínač určený pro aplikace v oblasti rozsáhlých sítí, telekomunikací a pro poskytovatele služeb internetu ISP nebo televize IPTV. Jeho…

 
MGSW-24160.jpg
11 196 Kč 13 547 Kč s DPH
Skladem 1 ks
Zítra po 13h na pobočce, v pátek 20. 7. u Vás

planet technology corp. Planet switch GS-2240-48T4X, 48X 1000BASE-T,4X 10GBPS SFP+, WEB/SNMP, STP/RSTP, IGMPV3, ESD+EFT

Planet GS224048T4X; Spravovatelný 10Gigabitový Smart přepínač s porty 10Gb/s 4x SFP+ a 1Gb/s 48x 1000BaseT. Správa Web/SNMPv2/Telnet, funkce VLAN 802.1Q, agregace LACP, spanning tree STP/RSTP/MSTP,… Spravovatelný 10Gigabitový Smart přepínač s porty 10Gb/s 4x SFP+ a 1Gb/s 48x 1000Base-T. Správa Web/SNMPv2/Telnet, funkce VLAN 802.1Q, agregace LACP, spanning tree STP/RSTP/MSTP,…

 
GS-2240-48T4X.jpg
10 922 Kč 13 216 Kč s DPH
Momentálně nedostupné

planet technology corp. Planet MGSD-10080F Metro switch 8x SFP(DDM) 100/1000Base-X, 2x 1000Base-T, AC+DC, DI/O, SNMPv3, IGMP

PLANET MGSD1008F; Administrovatelný IPv4/IPv6 přepínač, 8x pozic pro SFP moduly (dualspeed, lze aplikovat Fast Ethernet i Gigabit SFP moduly, podpora SFPDDM), 2x 1000BaseT RJ45 sdílených, 2x DI+2x DO… Spravovatelný více-portový SFP optický přepínač určený pro aplikace v oblasti rozsáhlých sítí, telekomunikací a pro poskytovatele služeb internetu ISP nebo televize IPTV. Jeho…

 
MGSD-10080F.jpg
6 254 Kč 7 567 Kč s DPH
Momentálně nedostupné

planet technology corp. Planet GS-4210-8P2S PoE+ switch 8x 10/100/1000Base-T, 2x SFP, 802.3at do 120W, VLAN, SNMP/WEB

PLANET GS42108P2S; Spravovatelný IPv4/IPv6 PoE přepínač 8 portů 1000BaseT s injektory 802.3at, napájecí výkon až 120W, 2x SFP porty 100/1000BaseX. Web/SNMPv3/telnet správa, VLAN 802.1Q, QoS, statický… Gigabitový spravovatelný IPv4/IPv6 přepínač s PoE (power over ethernet) porty pro centralizované napájení zařízení po ethernetu jako jsou IP kamery, WiFi prvky nebo VOIP telefony.…

GS-4210-8P2S.jpg
4 578 Kč 5 539 Kč s DPH
Momentálně nedostupné

planet technology corp. Planet POE-2400, PoE injektor IEEE 802.3af, 24x10/100BaseTX, PoE 260W (max.15,4W/port)

PLANET POE2400; 24 portový konvertor pro napájení po Ethernetovém kabelu. Přidává napájení do nepoužívaných vodičů pro sítě 10/100BaseTX. Standard 802.3af. 24 portů datain, 24 portů data+power out.… Planet PoE-2400 - IEEE 802.3af 24-PoEInjector Hub (260 Watts full power) 24 portový konvertor pro napájení po Ethernetovém kabelu. Přidává napájení do nepoužívaných vodičů pro…

POE2400.jpg
3 977 Kč 4 812 Kč s DPH
Skladem 2 ks
Zítra po 13h na pobočce, v pátek 20. 7. u Vás

planet technology corp. Planet switch GS-4210-24T2S, L2/L4, 24x 1000Base-T, 2x SFP, web, SNMP V3, VLAN, QOS, IPV6

PLANET GS421024T2S; Spravovatelný přepínač 24 portů 1000BaseT, 2x SFP porty 100/1000BaseX. Web/SNMPv3/telnet správa, podpora IPv4/IPv6. VLAN 802.1Q, QoSshaper, statický trunk LACP, IGMPv3, Spannig… Gigabitový spravovatelný přepínač pro instalaci do náročnějších lokálních sítí, disponuje širokou škálou funkcí pro zajištění provozu bezpečné sítě eliminací možných útoků na…

GS-4210-24T2S.jpg
3 665 Kč 4 435 Kč s DPH
Skladem 1 ks
Zítra po 13h na pobočce, v pátek 20. 7. u Vás

planet technology corp. Planet IPOE-162 napájení po ethernetu IEEE802.3at, 30W, Gigabit, DIN, IP30, -40 až 75 C

PLANET IPOE162; Průmyslový injektor pro napájení po Ethernetovém kabelu, standard IEEE 802.3at do příkonu až 30W. Pracuje i na Gigabitovém propojení. Krytí IP30, hliníková skříň, pracovní teplota 40… Průmyslový "Power over Ethernet Injector" IEEE 802.3at s maximální zatížitelností 30W pro napájení zařízení po ethernetu. Designovaný pro použití s kamerami PTZ, dotykovými…

IPOE-162.jpg
1 966 Kč 2 379 Kč s DPH
Skladem 1 ks
Zítra po 13h na pobočce, v pátek 20. 7. u Vás

planet technology corp. Planet POE-173 Ultra Poe injektor napájení po ethernetu IEEE802.3at/af, 60W, Gigabit

PLANET POE173; Gigabitový konvertor pro trvalé napájení po Ethernetovém kabelu. Část pro napájení vzdálených zařízení (802.3at) do příkonu až 60W. Bez ochrany a detekce PD (powered device). Využívá… "Power over Ethernet Injector" s maximální zatížitelností až 60W pro napájení zařízení po ethernetu. Designovaný pro použití s kamerami PTZ, dotykovými monitory, VoIP aparáty nebo…

POE-173.jpg
1 189 Kč 1 439 Kč s DPH
Momentálně nedostupné

planet technology corp. Planet modulární konvertor Gigabit 10/100/1000BaseT/SX (SC)

Planet GT805A; Gigabit Ethernet konvertor 10/100/1000BaseT / miniGBIC (SFP). Převádí optický Gigabitový Ethernet přes vložený modul konvertoru miniGBIC (SFP) na metalický ethernet. Konvertor pro… Konvertor Planet GT-805A pro přechod mezi optickým a metalickým spojem pro Gigabitový Ethernet. Nutné zakoupit miniGBIC optický modul. - 1 port SFP pro moduly mini-GBIC - 1 port…

GT-805A.jpg
1 013 Kč 1 226 Kč s DPH
Momentálně nedostupné

planet technology corp. Planet FT-801 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (ST)

PLANET FT801; Fast Ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX 100BaseFX (ST), max 2km, full duplex, 1k MAC adres, malé rozměry. (26x70x97mm), bridge. Konvertor s integrovaným Fast Ethernet… Konvertor s integrovaným Fast Ethernet přepínačem. Vysoce kompaktní dvouportový přepínač sítí Fast Ethernet určené pro snadný přechod mezi metalickým a optickým vedením. Díky tomu…

FT-801.jpg
982 Kč 1 188 Kč s DPH
Momentálně nedostupné

planet technology corp. Planet FSD-803 SWITCH 8X10/100BASE-TX, 10", KOV, DESKTOP

Planet FSD803; 8mi portový přepínač. 8 portů 10/100 BaseTX. Automatická detekce 10/100Mbps, desktop. Miniaturní rozměr, kovová skříň, bez ventilátorů. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE;... Planet FSD-803 SWITCH 8X10/100BASE-TX, 10", KOV, DESKTOP Vlastnosti: 8 portů 100 Base-TX, Switching, Full Duplex (100/200 Mbps), Auto-Negotiation (10/100 Mbps) 8k MAC adres pole…

FSD-803-EU.jpg
427 Kč 517 Kč s DPH
Skladem 8 ks
Zítra po 13h na pobočce, v pátek 20. 7. u Vás

planet technology corp. Planet MGSW-28240F Metro switch 24x SFP(DDM), 4x SFP+, 4x TP, AC+DC, DI/O, Web/SNMPv3, IGMPv3, IPv6

PLANET MGSW28240F Metro; Administrovatelný IPv4/IPv6 přepínač, 24x SFP 100/1000BaseX, 4x SFP+ 1/10GBaseSR/LR, 4x 1000BaseT(sdílené), 2x DI+2x DO, diagnostika podpora DDM pro SFP. VLAN 802.1Q 255 sítí… Metropolitní více-portový SFP desetigigabitový optický přepínač určený pro aplikace v oblasti rozsáhlých sítí, telekomunikací a pro poskytovatele služeb internetu ISP nebo…

 
MGSW-28240F.jpg
19 062 Kč 23 065 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 25. 7. 2018

planet technology corp. Planet switch SGS-6340-20S4C4X, L2/L3, 24x 1000Base-X SFP, 4x 1000Base-T, 4x 10Gbit SFP+, web, SNMP

PLANET SGS634020S4C4X L2/L3; Administrovatelný L2/L3 přepínač 24x 1000BaseX miniGBIC SFP, 4x SFP+ 10Gbps, 4x 1000BaseT. VLAN 802.1Q 255 sítí, QinQ, QoS, 802.1x RADIUS, IGMP v1/v2/v3, IP/MAC ACL,… Kombinovaný 10Gbitový a gigabitový spravovatelný přepínač pracující na 2. a 3. vrstvě modelu OSI. Je vybaven rozšířenými funkcemi pro použití v rozhlehlých sítích a na páteřních…

 
SGS-6340-20S4C4X.jpg
18 618 Kč 22 528 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 25. 7. 2018

planet technology corp. Planet VC-820M, VDSL2 switch, 8x VDSL2, 8x POTS, 2x 1000Base-T/SFP

PLANET VC820M; Koncentrátor Ethernetu po dvouvodičovém vedení (technologie VDSL2). 8 portů VDSL2, 8x POTS, integrovaný spliter. 2x 1000BaseT RJ45/SFP Gigabit. Web/SNMP/Telenet/konzole management. 100… Výhodný 8-mi protový koncentrátor pro jednotky řady VC-23x. Umožňuje až 100Mbit/s komunikaci po běžném páru vodičů. Přidává řadu funkcí pro řízení vzdáleného zařízení. Typicky jej…

 
VC-820M.jpg
14 345 Kč 17 357 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 25. 7. 2018

planet technology corp. Planet IGS-20040MT, 16X 1000BASE-T, 4X SFP, DIN, IP30, -40 AŽ 75°C, WEB/SNMPV3, VLAN, IGMPV3, ESD+EF

PLANET IGS20040MT; Administrovatelný IPv4/IPv6 přepínač s bezpečnostními funkcemi. 2x 100/1000BaseX miniGBIC/SFP, 8x 10/100/1000BaseT s možností napájení dalších IEEE 802.3at zařízení, výkon PoE… Planet IGS-20040MT, 16X 1000BASE-T, 4X SFP, DIN, IP30, -40 AŽ 75°C, WEB/SNMPV3, VLAN, IGMPV3, ESD+EFT, IPV6 Inteligentní přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do…

 
IGS-20040MT.jpg
13 198 Kč 15 970 Kč s DPH
Momentálně nedostupné

planet technology corp. Planet GS-4210-24PL4C PoE+ switch 28x 1000Base-T, 4x SFP, 802.3at do 440W, VLAN, SNMPv3/WEB

PLANET GS421024PL4C; Spravovatelný PoE přepínač 28 portů 1000BaseT, 24x injektory 802.3at, výkon až 440W, 4x SFP porty 100/1000BaseX (sdílené s 2528). Web/SNMPv3/telnet/konzole správa, VLAN 802.1Q,… Gigabitový spravovatelný přepínač s PoE (power over ethernet) porty pro centralizované napájení zařízení po ethernetu jako jsou IP kamery, WiFi prvky nebo VOIP telefony. Zařízení…

 
GS-4210-24PL4C.jpg
11 239 Kč 13 599 Kč s DPH
Momentálně nedostupné

planet technology corp. Planet POE-2400G, PoE injektor IEEE 802.3af, 24xGE, PoE 380W (max.15,4W/port)

PLANET POE2400G; 24ti portový gigabitový PoE injektor HUB s plnou podporou standardů IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab and IEEE 802.3af. Zařízení napájí koncová napájená zařízení (PDpowered… Planet PoE-2400G - IEEE 802.3af 24-PoE Injector Hub (380 Watts full power) 24-ti portový PoE injektor pro napájení po ethernetu 10/100/1000Base-T. Standard 802.3af.24 portů data…

 
POE-2400G.jpg
8 947 Kč 10 826 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 30. 7. 2018

planet technology corp. Planet HPOE-1200G, PoE Injektor 12x 100Base-T, PoE 340W (max.30W/port)

PLANET HPOE1200G; 12ti portový konvertor pro napájení po Ethernetovém kabelu. Přidává napájení do nepoužívaných vodičů pro sítě 1000BaseT. Standard 802.3at. 12 portů datain, 12 portů data+power out.… PoE (power over ethernet) Injektor HUB pro napájení zařízení po ethernetu podle IEEE 802.3af a vícepříkonových zařízení IEEE 802.3at. Je navržen pro napájení zařízení jako jsou…

 
HPOE-1200G.jpg
8 572 Kč 10 372 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 25. 7. 2018

planet technology corp. Planet WIPG-300H Připojení projektoru přes WiFi a LAN gateway

Bezdrátová prezentační brána pro bezdrátový i LAN přenos obrazu z počítače nebo PDA na projektor, VGA a HDMI výstup, rozlišení obrazu až FullHD. Konferenční zobrazení matice 4 obrazů. WiFi 802.11 b/g… Bezdrátová prezentační brána pro bezdrátový i LAN přenos obrazu z počítače nebo PDA na projektor, VGA a HDMI výstup, rozlišení obrazu až FullHD. Konferenční zobrazení matice 4…

 
WIPG-300H.jpg
8 197 Kč 9 918 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 30. 7. 2018

planet technology corp. Planet GS-4210-8P2T2S PoE+ switch 8x 10/100/1000Base-T, 2x SFP, 802.3at do 240W, VLAN, SNMP/WEB, L2/

PLANET GS42108P2T2S; Spravovatelný IPv4/IPv6 PoE přepínač 8+2 portů 1000BaseT s injektory 802.3at, výkon až 240W, 2x SFP porty 100/1000BaseX. Web/SNMPv3/telnet správa, VLAN 802.1Q, QoS, statický… Gigabitový spravovatelný IPv4/IPv6 přepínač s PoE (power over ethernet) porty pro centralizované napájení zařízení po ethernetu jako jsou IP kamery, WiFi prvky nebo VOIP telefony.…

 
GS-4210-8P2T2S.jpg
6 736 Kč 8 151 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 30. 7. 2018

planet technology corp. Planet switch ISW-514PSF, průmysl.verze 4x10/100+1x100BaseFX (SFP), DIN, IP30, -40 až 70°C, 12-48V,

Planet ISW514PSF; Přepínač pro průmyslové aplikace 4x 10/100BaseTX včetně PoE IEEE 802.3af injektorů + 1x 100FX (SFP slot), výkon až 60W. Webová správa a pokročilé funkce. Automatická detekce 10… PPřepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Přepínače řady ISW se…

ISW-514PSF.jpg
4 076 Kč 4 932 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 30. 7. 2018

planet technology corp. Planet switch ISW-514PTF, průmysl.verze 4x10/100+1x100BaseFX (SFP), DIN, IP30, -40 až 70°C, 12-48V

PLANET ISW514PTF; Přepínač pro průmyslové aplikace 4x 10/100BaseTX včetně PoE IEEE 802.3af injektorů + 1x 100FX (SFP slot), výkon PoE až 60W. Automatická detekce 10/100Mbps, full duplex, 2k MAC adres… Planet switch ISW-514PTF, průmysl.verze 4x10/100+1x100BaseFX (SFP), DIN, IP30, -40 až 70°C, 12-48V Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek…

ISW-514PTF.jpg
3 851 Kč 4 660 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 25. 7. 2018

planet technology corp. Planet switch ISW-621TS15, průmysl.verze 4x10/100+2x100BaseFX (SC) SM 15km, DIN, IP30, -40 až 75°C,

PLANET ISW621TS15; 6ti portový přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace. 4 porty 10/100BaseTX, 2 optické porty 100BaseFX, SC konektory, singlemode, dosah 15km. Možnost redundantního napájení v… Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Přepínače řady ISW se…

ISW-621TS15.jpg
2 711 Kč 3 280 Kč s DPH
Momentálně nedostupné

planet technology corp. Planet switch ISW-621, průmysl.verze 4x10/100+2x100BaseFX (SC) MM 2km, DIN, IP30, -10 až 60°C, 12-48

PLANET ISW621; 6ti portový přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace. 4 porty 10/100BaseTX, 2 optické port 100BaseFX, SC konektory, multimode, 1300nm, dosah 2km. Možnost redundantního napájení v… ISW-621, 4x 10/100Base-TX+ 2x 100FX 2km, MM, DIN, IP30 6-ti portový přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace. 4 porty 10/100Base-TX, 2 optické port 100Base-FX, SC konektory,…

ISW-621.jpg
2 408 Kč 2 914 Kč s DPH
Momentálně nedostupné