MIKROTIK

Parametry a značky
Cena (Kč) od
do

Wi-Fi maximální rychlost

Typ antény

Frekvenční pásmo (GHz)

Rozhraní

Wi-Fi standard

Wi-Fi

POE

Management

Počet LAN portů

Rychlost LAN max.

Značka

MIKROTIK Anténa 2,4GHz, všesměr, pendrek, 5dBi, RSMA

Všesměrová interiérová anténa 5 dBi, určená pro frekvenci 2,4GHz , zakončena RSMA/M konektorem. Technická specifikace Zisk [dBi]: 5 Vyzařovací úhel [°]: 360° H/ 40° V Provozní teplota [°C]: -20 až…

Pendrek-5.jpg
144 Kč 174 Kč s DPH
Skladem 1 ks
v pondělí 1ks v showroomu v Praze, v úterý 21. 11. u Vás

MIKROTIK CCR1072-1G-8S+ 16GB RAM, 1000MHz, OS L6

Nejvýkonnější 10 Gigabitový router MikroTik Cloud Core Router CCR1072-1G-8S+ s propustností 80 Gbps (100 mil. pps) vybavený 8x 10 Gigabit SFP+ porty v rackmount 1U provedení. Pro zajištění… CCR1072-1G-8S+ PŘEHLED/OVERVIEW * Our new flagship router, the CCR1072, is powered by a Tilera 72 core CPU, each core is clocked at 1GHz, and to fully utilise this power, the…

 
CCR1072-1G-8S+.jpg
63 075 Kč 76 321 Kč s DPH
Skladem 1 ks
v úterý 21. 11. na pobočce, ve středu 22. 11. u Vás

MIKROTIK CCR1016-12S-1S+ 2GB RAM, 1200MHz, OS L6

CCR1016 je router z průmyslové třídy s 16ti jádrovým Tilera CPU. Pokud budete potřebovat mnoho milionů paketů za sekundu - Cloud Core Router je vaše nejlepší volba. Tento model má dvanáct SFP a… CCR1016-12S-1S+ PŘEHLED Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. Průmyslové řešení gigabitového routerboardu od…

 
CCR1016-12S-1S+.jpg
14 106 Kč 17 068 Kč s DPH
Skladem 1 ks
v úterý 21. 11. na pobočce, ve středu 22. 11. u Vás

MIKROTIK CCR1009-7G-1C-1S+

Nová řada s označením CCR1009-7G-1C jsou RouterBOARDy, které vznikly na základě zpětné vazby od MikroTik zákazníků a přináší řadu vylepšení jako je o cca 10% vyšší teoretická propustnost, podpora… PŘEHLED Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. Výkonný gigabitový routerboard od Mikrotiku s 9-ti jádrovým procesorem…

 
CCR1009-7G-1C-1S+.jpg
9 647 Kč 11 673 Kč s DPH
Skladem 2 ks
v úterý 21. 11. na pobočce, ve středu 22. 11. u Vás

MIKROTIK CCR1009-7G-1C-1S+PC

Nová řada s označením CCR1009-7G-1C jsou RouterBOARDy, které vznikly na základě zpětné vazby od MikroTik zákazníků a přináší řadu vylepšení jako je o cca 10% vyšší teoretická propustnost, podpora… PŘEHLED Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. Výkonný gigabitový routerboard od Mikrotiku s 9-ti jádrovým…

 
CCR1009-7G-1C-1S+PC.jpg
9 383 Kč 11 353 Kč s DPH
Skladem 2 ks
v úterý 21. 11. na pobočce, ve středu 22. 11. u Vás

MIKROTIK CRS317-1G-16S+RM 800MHz CPU, 1GB, 1xGLAN, 16xSFP+cage, ROS L5, Dual PSU,1U Rackmount

CRS317-1G-16S+RM je zcela nový Cloud Router Switch s L3 funkcemi s montáží do 19" racku. Switch je vybaven 16x SFP+ porty s rychlostí 10Gbps se zpětnou kompatibilitou i pro 1Gbps moduly, dále… CRS317-1G-16S+RM je zcela nový Cloud Router Switch s L3 funkcemi s montáží do 19" racku. Switch je vybaven 16x SFP+ porty s rychlostí 10Gbps se zpětnou kompatibilitou i pro 1Gbps…

 
CRS317-1G-16S+RM.jpg
8 095 Kč 9 795 Kč s DPH
Skladem 1 ks
v úterý 21. 11. na pobočce, ve středu 22. 11. u Vás

MIKROTIK SFP+ modul S+2332LC10D, SM, 10km, 10Gbit

Sady obsahuje dva SFP+ moduly podporující technologii WDM, díky níž je možné přenášet data v obou směrech po jediném vlákně! Propustnost SFP+ kitu je 10 Gbps na vzdálenosti do 10 km. Typ modulu… MikroTik SFP+ modul S+2332LC10D, SM, 10km, 10Gbit Pár obousměrných SFP+ 10G modulů pracujících s data rate až 10,3Gbps na vzdálenost až 10km. Součástí dodávky 1ks S+23LC10D…

 
S+2332LC10D.jpg
7 769 Kč 9 400 Kč s DPH
Skladem 1 ks
v úterý 21. 11. na pobočce, ve středu 22. 11. u Vás

MIKROTIK RB800 256 MB RAM, 800 MHz, RouterOS L6

Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. Nástupcem RB/600A je výkonný RouterBOARD RB/800 (3x Gigabit LAN port, 4x miniPCI slot, paměť… 4x miniPCI, 3x LAN Velmi výkonný RouterBoard pro Vaši WIFi síť. Nová řada navyšuje rychlost procesoru a zvětšuje velikost paměti. Součástí RB800 je i naistalovaný Mikrotik v4 s…

 
RB800.jpg
7 054 Kč 8 535 Kč s DPH
Skladem 1 ks
v úterý 21. 11. na pobočce, ve středu 22. 11. u Vás

MIKROTIK CRS210-8G-2S+IN, 8port L3 rackm switch

Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. Nová řada Cloud Core Switchů pracujících na třetí síťové vrstvě a oživená RouterOS. Cloud Router… MikroTik CRS210-8G-2S+IN, 8port L3 rackm switch OVERVIEW * Cloud Router Switch 210-8G-2S+IN is new “small size low cost” member of our CRS series. It comes with eight Gigabit…

CRS210-8G-2S+IN.jpg
4 672 Kč 5 653 Kč s DPH
Skladem 6 ks
v úterý 21. 11. na pobočce, ve středu 22. 11. u Vás

MIKROTIK CRS212-1G-10S-1S+IN,1port L3 rackm switch

Malý Gigabitový optický L3 switch MikroTik řady Cloud Router Switch CRS212-1G-10S-1S+ v desktop provedení se 10 Gigabitovými SFP porty, jedním 10GB SFP+ portem. Switch je navíc osazen 1 metalickým… MikroTik CRS212-1G-10S-1S+IN,1port L3 rackm switch OVERVIEW * Cloud Router Switch 212-1G-10S-1S+IN is new “small size low cost” member of our CRS series. It comes with one…

CRS212-1G-10S-1S+IN.jpg
4 469 Kč 5 407 Kč s DPH
Skladem 7 ks
v úterý 21. 11. na pobočce, ve středu 22. 11. u Vás

MIKROTIK CRS326-24G-2S+RM,24port L3 rackm switch

CRS326-24G-2S+RM je nové zařízení v MikroTik portfóliu s tzv. "Dual boot", které umožňuje spuštění s klasickým RouterOS nebo SwOS. Zařízení má přídavný procesor umožňující chod RouterOS, který… Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. Cloud Router Switch 326-24G-2S+RM je operačním systémem SwOS či RouterOS…

CRS326-24G-2S+RM.jpg
3 980 Kč 4 816 Kč s DPH
Skladem 7 ks
v úterý 21. 11. na pobočce, ve středu 22. 11. u Vás

MIKROTIK RB435G 680Mhz, 256MB RAM, L5

Nový výkonný RouterBOARD RB/435G (3x Gigabit LAN port, 5x miniPCI slot, 2x USB 2.0 porty, paměť 256 MB RAM, 128MB NAND flash) s 680MHz procesorem Atheros AR7161 + aktivovaná ROS Level 5 WISP licence.… Pět miniPCI sloty a tři porty gigabitového Ethernetu Vám poskytnou dostatek možností připojení k použití RB435G jako ústřední součást vaší sítě. Nyní můžete s Gigabitovými porty…

RB435G.jpg
3 968 Kč 4 801 Kč s DPH
Skladem 1 ks
v úterý 21. 11. na pobočce, ve středu 22. 11. u Vás

MIKROTIK CRS125-24G-1S-2HnD-IN,L3 switch 2.4G WiFi

Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. Nová řada Cloud Core Switchů pracujících na třetí síťové vrstvě a oživené RouterOS. Switch… MikroTik CRS125-24G-1S-2HnD-IN Cloud Router Switch Perfect SOHO gateway router, switch, 11n AP all in one box OVERVIEW Cloud Router Switch is MikroTik´s new Smart Switch series.…

CRS125-24G-1S-2HnD-IN.jpg
3 909 Kč 4 730 Kč s DPH
Skladem 2 ks
v úterý 21. 11. na pobočce, ve středu 22. 11. u Vás

MIKROTIK RB921GS-5HPacD-19S 5GHz 802.11ac 19dBiOut

PŘEHLED The mANTBox is based on our new mANT sector antennas, but also has a wireless router built right in. Powered by the RB921 device, the mANTBox comes ready to use with everything included. The…

RB921GS-5HPacD-19S.jpg
3 872 Kč 4 685 Kč s DPH
Skladem 4 ks
v úterý 21. 11. na pobočce, ve středu 22. 11. u Vás

MIKROTIK RB911G-5HPacD-QRT - QRT 5 ac

QRT 5 ac je velmi robustní venkovní panelová anténa s vestavěným RouterBOARDem RB911G-5HPacD. QRT 5 ac má integrovanou 24dBi anténu a vysoký vysílací výkon v pásmu 5GHz. Rádiová část podporuje… QRT 5 ac The QRT 5 ac is a rugged outdoor flat panel antenna, with a built in RouterBOARD. The device has a 24dBi antenna and a high power 5GHz wireless transmitter which now…

RB911G-5HPacD-QRT.jpg
3 838 Kč 4 644 Kč s DPH
Skladem 1 ks
v úterý 21. 11. na pobočce, ve středu 22. 11. u Vás

MIKROTIK RouterBOARD RB493AH/ 680 MHz/ 128 MB RAM/ 3x miniPCI/ 9x LAN/ RouterOS L5

Mikrotik RB493AH; RouterBoard RB493AH je super výkonná verze RB493. Srdcem RouterBoardu je totiž 680MHz síťový procesor! Tím je naprosto ideální pro poskytovatele, kteří chtějí internet sdílet po LAN… Mikrotik RB493AH RouterBoard RB493AH je super výkonná verze RB493. Srdcem RouterBoardu je totiž 680MHz síťový procesor! Tím je naprosto ideální pro poskytovatele, kteří chtějí…

RB493AH.jpg
3 681 Kč 4 454 Kč s DPH
Skladem 3 ks
v úterý 21. 11. na pobočce, ve středu 22. 11. u Vás

MIKROTIK Ubiquiti UF-SM-10G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack

UF-SM-10G-S je sada singlemode 10G SFP+ WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1270 a 1330nm a jsou vhodné pro spojení až na… UF-SM-10G-S je sada singlemode 10G SFP+ WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1270 a 1330nm a jsou vhodné…

UF-SM-10G-S.jpg
3 656 Kč 4 424 Kč s DPH
Skladem 1 ks
v úterý 21. 11. na pobočce, ve středu 22. 11. u Vás

MIKROTIK RB3011UiAS-RM, 1GB RAM, RouterOS L5

RB3011 je nástupce RB2011 jakožto hojně využívaného ve středně velkých firmách a také u ISP providerů pro menší vysílače. Jako první RouterBOARD bude mít RB3011 novou architekturu procesoru typu ARM… MIKROTIK | RB3011UiAS-RM | MikroTik RouterBOARD PŘEHLED Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. RB3011 je novým…

RB3011UiAS-RM.jpg
3 465 Kč 4 193 Kč s DPH
Skladem 2 ks
v úterý 21. 11. na pobočce, ve středu 22. 11. u Vás

MIKROTIK RB953GS-5HnT-RP L5,128MB RAM,3xLAN, AP

RouterBOARD 953GS-5HnT je první MikroTik produkt s podporou 5GHz 3x3 MIMO Triple Chain. Vysílací výkon rádiové části je až 1600mW! O tento výkon se stará nový CPU Atheros QCA9558 s podporou 802.11a/n… RB953GS-5HnT-RP PŘEHLED/OVERVIEW * RouterBOARD 953GS-5HnT-RP is our first product with 5GHz 3x3 MIMO Triple Chain support. It has a powerful (up to 1600mW!) Atheros QCA9558 CPU…

RB953GS-5HnT.jpg
3 334 Kč 4 034 Kč s DPH
Skladem 8 ks
v úterý 21. 11. na pobočce, ve středu 22. 11. u Vás

MIKROTIK RB911G-5HPnD-QRT 600MHz, 64MB RAM, ROS L4

Mikrotik QRT 5 (RB911G5HPnDQRT); QRT 5 je robustní venkovní anténa s vestavěným RouterBOARD. Zařízení nabízí 24 dBi anténu a výkonný 5 GHz bezdrátový vysílač. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Bezdr... MikroTik RouterBOARD QRT-5 PŘEHLED Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. RouterBoard s integrovaným 802.11a/n…

RB911G-5HPnD-QRT.png
3 244 Kč 3 925 Kč s DPH
Skladem 5 ks
v úterý 21. 11. na pobočce, ve středu 22. 11. u Vás

MIKROTIK SFP+ modul S+31DLC10D, SM, 10km, 10Gbit

+31DLC10D je 10G SFP+ singlemode transceiver s dvěma LC konektory, 1310nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 10km. DDMI - diagnostika: Ano Dosah [km]: 10 Formát: SFP+ … To complement MikroTik SFP+ cage equipped devices, we are now offering two 10Gbit SFP+ optical fiber transceivers that are compatible and tested with our products. S+31DLC10D is…

S+31DLC10D.jpg
2 924 Kč 3 538 Kč s DPH
Skladem 2 ks
v úterý 21. 11. na pobočce, ve středu 22. 11. u Vás

MIKROTIK QRT-2 RouterBOARD, 17dBi, L4

QRT-2 je robustní venkovní RouterBOARD jednotka s integrovanou panelovou anténou. QRT-2 má anténu o zisku 17dBi a velmi výkonou 2,4GHz rádiovou částí o výkonu 35dBm! Uvnitř plastového šasi se nachází… OVERVIEW The QRT-2 is rugged outdoor flat panel antenna, with a built in RouterBOARD. The device has a 17dBi antenna and a super high power 2Ghz wireless transmitter. Inside is a…

RBQRTG-2SHPnD.jpg
2 897 Kč 3 505 Kč s DPH
Skladem 5 ks
v úterý 21. 11. na pobočce, ve středu 22. 11. u Vás

MIKROTIK RouterBOARD RB433AH/ 680 MHz/ 128 MB RAM/ 3x miniPCI/ 3x LAN/ Router OS L5

Mikrotik RouterBOARD RB433AH; MikroTik RouterBOARD se třemi miniPCI sloty a třemi ethernetovými porty vám nabídne dostatek možností připojení a užívání RB433AH jako součást sítě. Skvělá platforma pro… Mikrotik RouterBOARD RB433AH MikroTik RouterBOARD se třemi miniPCI sloty a třemi ethernetovými porty vám nabídne dostatek možností připojení a užívání RB433AH jako součást sítě…

RB433AH.jpg
2 853 Kč 3 452 Kč s DPH
Skladem 5 ks
v úterý 21. 11. na pobočce, ve středu 22. 11. u Vás

MIKROTIK RB922UAGS-5HPacT-NM 5GHz 802.11ac MIMO3x3

Mikrotik RB922UAGS5HPacTNM; Route řady NetMetal 5 nabízí vysokou přenosovou rychlost až 1,3 Gbps díky standardu 802.11ac a vodotěsné provedení pro venkovní použití. Podporuje také napájení PoE a… Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. Aktivní prvky standardu 802.11ac umožňují dosažení až 540Mbit reálné…

RB922UAGS-5HPacT-NM.png
2 848 Kč 3 446 Kč s DPH
Skladem 3 ks
v úterý 21. 11. na pobočce, ve středu 22. 11. u Vás