D-Link

Parametry a značky
Cena (Kč) od
do

Frekvenční pásmo (GHz)

Wi-Fi maximální rychlost

Typ antény

Provedení switche

Typ modemu

Rozhraní

Certifikace 80PLUS

Formát ATX

Typ PFC filtru

Wi-Fi

Low profile

Modulární kabeláž

Konektor PCI-Express

Zdroj ve skříni

Management

Včetně napájení

Vypínač napájení

Možnost externí antény

POE

Přepínač pro 110V

Počet konektorů SATA

Barva

Konektor P4/12V

Wake-On-Lan

Počet konektorů FDD

Rychlost LAN max.

Počet LAN portů

Výkon zdroje (W)

Wi-Fi standard

Značka

D-Link GO-SW-5G 5-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH

The 5-Port Gigabit Easy Desktop Switch (GO-SW-5G) offers an economical way for SOHO and small to medium businesses benefit from the increased bandwidth of Gigabit Ethernet. It provides Gigabit ports… D-Link GO-SW-5G 5-Port Gigabit Easy Desktop Switch OVERVIEW The 5-Port Gigabit Easy Desktop Switch (GO-SW-5G) offers an economical way for SOHO and small to medium businesses…

GO-SW-5G/E.jpg
333 Kč 403 Kč s DPH
Skladem 1 ks
v pondělí 1ks v showroomu v HK, v úterý 27. 2. u Vás

D-Link DES-1008D 8x10/100 Desktop Switch

Neřiditelný Kompatibilní s IEEE 802.3 a IEEE 802.3u 8 10/100 Mbit NWay TP-portu (RJ-45) NWay Autosensing (automatické rozpoznání rychlosti spojení) Tento kompaktní switch je dimenzován… Tento kompaktní přepínač je dimenzován speciálně pro oblast SoHo. Poskytuje 8 portů 10/100 Mbit pro počítače na pracovišti. Lze na něj připojit i rozbočovače. Všechny porty…

DES-1008D.jpg
285 Kč 345 Kč s DPH
Skladem 1 ks
v pondělí 1ks v showroomu v HK, v úterý 27. 2. u Vás

D-Link DXS-1210-12TC 8x10GbE 2xSFP+ 2 x SFP+ Combo Switch

General Interfaces DXS-1210-12TC 8-port 10GBASE-T 2-port SFP+ 2-port 10GBASE-T/SFP+ combo design Port Standard & Functions IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast… D-Link DXS-1210-12TC 8x10GbE 4xSFP+ switch Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co…

 
DXS-1210-12TC.jpg
27 419 Kč 33 177 Kč s DPH
Skladem 1 ks
ve středu 28. 2. na pobočce nebo u Vás doma

D-Link DGS-3120-48TC/SI 48port Gbit L2 SFP+4xSFP

Complete new series of Layer 2 switches Built-in 10GbE stacking ports Stackable up to 6 units 40 Gb stacking bandwidth Up to 288 Gigabit ports in a single stack Standard and… Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce) ukončí…

 
DGS-3120-48TC/SI.jpg
26 635 Kč 32 228 Kč s DPH
Skladem 1 ks
ve středu 28. 2. na pobočce nebo u Vás doma

D-Link DXS-1210-10TS 8x10GbE 2xSFP+ switch

General Interfaces DXS-1210-10TS 8-port 10GBASE-T 2-port SFP+ Port Standard & Functions IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet… D-Link DXS-1210-10TS 8x10GbE 2xSFP+ switch Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co…

 
DXS-1210-10TS.jpg
19 605 Kč 23 722 Kč s DPH
Skladem 3 ks
ve středu 28. 2. na pobočce nebo u Vás doma

D-Link DGS-1510-28XMP Switch 24xGb+4xSFP+

Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce) ukončí prodej daného produktu v… OVERVIEW Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce)…

 
DGS-1510-28XMP.jpg
18 031 Kč 21 818 Kč s DPH
Skladem 1 ks
ve středu 28. 2. na pobočce nebo u Vás doma

D-Link DWL-8710AP WiFi AC1200 outdoor PoE AP

OVERVIEW Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce) ukončí prodej daného…

 
DWL-8710AP.jpg
17 376 Kč 21 025 Kč s DPH
Skladem 1 ks
ve středu 28. 2. na pobočce nebo u Vás doma

D-Link DGS-1210-52MP 48x 1Gbps Smart Sw,4x SFP

48 10/100/1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T /SFP ports - 48 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports - 4 x 1000BaseT SFP ports - Switching Capacity 104 Gbps - Advance power saving features –… D-Link DGS-1210-52MP 48x 1Gbps Smart Sw,4x SFP Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co…

 
DGS-1210-52MP.jpg
16 730 Kč 20 243 Kč s DPH
Skladem 1 ks
ve středu 28. 2. na pobočce nebo u Vás doma

D-Link DGS-1510-52X Switch 48xGbit + 4xSFP+

Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce) ukončí prodej daného produktu v… D-Link DGS-1510-52X Switch 48xGbit + 4xSFP+ Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co…

 
DGS-1510-52X.jpg
14 190 Kč 17 170 Kč s DPH
Skladem 6 ks
ve středu 28. 2. na pobočce nebo u Vás doma

D-Link DGS-1510-28P PoE Switch 24xGb+2xSFP+ 2xSFP+

Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce) ukončí prodej daného produktu v… Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce) ukončí…

 
DGS-1510-28P.jpg
13 369 Kč 16 176 Kč s DPH
Skladem 2 ks
ve středu 28. 2. na pobočce nebo u Vás doma

D-Link DGS-1510-52 Switch 48xGbit + 2xSFP + 2xSFP+

Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce) ukončí prodej daného produktu v… Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce) ukončí…

 
DGS-1510-52.jpg
13 162 Kč 15 926 Kč s DPH
Skladem 4 ks
ve středu 28. 2. na pobočce nebo u Vás doma

D-Link DGS-1100-26MP PoE EasySmart 10/100/1000

Basic configurable options 11-inch metal case. Comes with adapters to install in 19-inch racks Fanless, silent operation Improved resiliency, longer MTBF (Mean Time Between Failures) VLAN… OVERVIEW Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce)…

 
DGS-1100-26MP.jpg
10 130 Kč 12 257 Kč s DPH
Skladem 5 ks
ve středu 28. 2. na pobočce nebo u Vás doma

D-Link DGS-1210-28MP 28 Gbit POE Smart, 4xSFP

DGS-1210-28MP: 28-Port Gigabit Max PoE Smart Managed Switch including 4 SFP ports (24 x PoE ports, fan) Features Green Technology Power saving via the following features: Link… OVERVIEW Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce)…

 
DGS-1210-28MP.jpg
9 137 Kč 11 056 Kč s DPH
Skladem 5 ks
ve středu 28. 2. na pobočce nebo u Vás doma

D-Link DSR-1000AC Dual Band Unified Service Router

General Ethernet Interface * 2 10/100/1000 Mbps WAN Ports * 4 10/100/1000 Mbps LAN Ports Wireless Interface * 802.11 ac/a/b/g/n (Concurrent dual band) * 3 Detachable 2 dBi Omni… Wireless AC Unified Services VPN Router: DSR-1000AC Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté,…

 
DSR-1000AC.jpg
8 565 Kč 10 364 Kč s DPH
Skladem 1 ks
ve středu 28. 2. na pobočce nebo u Vás doma

D-Link DGS-1510-28X Switch 24xGb+4xSFP+

Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce) ukončí prodej daného produktu v… D-Link DGS-1510-28X Switch 24xGb+4xSFP+ Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost…

 
DGS-1510-28X.jpg
8 128 Kč 9 835 Kč s DPH
Skladem 1 ks
ve středu 28. 2. na pobočce nebo u Vás doma

D-Link DGS-1026MP 24x10/100/1000 Desktop Switch

Number of Ports • 24 x 10/100/1000 Mbps ports • 2 x 10/100/1000BASE-T/SFP combo ports Standards • IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet • IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet • IEEE 802.3ab 1000BASE-T… 26 Port Gigabit Max PoE Switch: DGS-1026MP PŘEHLED The D-Link DGS-1026MP 26-Port Gigabit Max PoE Switch enables users to easily connect and power PoE-capable devices such as…

 
DGS-1026MP.jpg
8 030 Kč 9 716 Kč s DPH
Skladem 9 ks
ve středu 28. 2. na pobočce nebo u Vás doma

D-Link DGS-1210-28P 24 Gbit POE Smart, 4xSFP

24 PoE 10/100/1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T /SFP ports - 24 x PoE 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports - 4 x 1000BaseT SFP ports - Port 1-4 802.3at up to 30W - Port 5-24 802.3af up to 15… Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce) ukončí…

 
DGS-1210-28P.jpg
7 889 Kč 9 546 Kč s DPH
Skladem 4 ks
ve středu 28. 2. na pobočce nebo u Vás doma

D-Link DGS-1210-52 48x 10/100/1000 Smart Sw,4x SFP

48 10/100/1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T /SFP ports - 48 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports - 4 x 1000BaseT SFP ports - Switching Capacity 104 Gbps - Advance power saving features –… Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce) ukončí…

 
DGS-1210-52.jpg
7 765 Kč 9 396 Kč s DPH
Skladem 2 ks
ve středu 28. 2. na pobočce nebo u Vás doma

D-Link DGS-1210-48 48x10/100/1000 Smart Sw+4xSFP

DGS-1248T spojuje snadnost instalace s výjimečným výkonem a sadou funkcí. Obsahuje 48 10/100/1000BASE-T portů a 4 rozšiřující combo SFP sloty. DGS-1248T je zkonstruován s cílem umožnit snadný a… Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce) ukončí…

 
DGS-1210-48.jpg
7 296 Kč 8 828 Kč s DPH
Skladem 2 ks
ve středu 28. 2. na pobočce nebo u Vás doma

D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Conv

Konvertuje z 1000BaseT (RJ-45) na 1000BaseSX (SC-Duplex) Singlemode (a naopak). Vzdálenost do 550 m Konvertuje Gigabitové metalické vedení na optické SX nebo LX Cenově výhodná přizpůsobení… 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter * UTP to Singlemode Fiber Media Converter * SC Fiber connector * Distance up to 10km * Includes Power Supply for standalone…

DMC-810SC/E.jpg
7 270 Kč 8 797 Kč s DPH
Skladem 4 ks
ve středu 28. 2. na pobočce nebo u Vás doma

D-Link DIR-890L WiFi AC3200 Tri Band Gbit Router

Technické parametry Obecné Rozhraní zařízení Bezdrátová síť LAN 802.11 a/b/g/n/ac Čtyři gigabitové porty LAN 10/100/1000 Gigabitový port WAN 10/100/1000 Dva porty USB … D-Link DIR-890L WiFi AC3200 Tri Band Gbit Router 3 radia (1x2,4GHz, 2x 5GHz) AC3200 =1300AC+1300AC+600N OVERVIEW Create a blazing fast home network that connects all of your…

 
DIR-890L.jpg
7 162 Kč 8 666 Kč s DPH
Skladem 10+ ks
ve středu 28. 2. na pobočce nebo u Vás doma

D-Link DGS-1210-24P 24 PoE 10/100/1000 4xSFP Smart

• Third generation design, with improved management and security functions • Fanless design ideal for use in open offices • Power-saving D-Link Green technology now in its 2nd generation … Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce) ukončí…

 
DGS-1210-24P.jpg
6 860 Kč 8 301 Kč s DPH
Skladem 1 ks
ve středu 28. 2. na pobočce nebo u Vás doma

D-Link DGS-1100-10MPP PoE EasySmart 10/100/1000

D-Link DGS-1100-10MPP 10-port Gigabit Smart managed switch, 6x GbE PoE+, 2x GbE UPoE 802.3bt, 2x SFP, PoE budget 242W, web/SNMP, ONVIF DGS-1100-10MPP: 10-Port Gigabit Max PoE Smart Managed Switch including 2 SFP ports (8 x PoE ports, 242W PoE budget, fan) OVERVIEW Informace k záruce: Na produkt je poskytována…

 
DGS-1100-10MPP.jpg
6 747 Kč 8 164 Kč s DPH
Skladem 2 ks
ve středu 28. 2. na pobočce nebo u Vás doma