zákaznická linka: 271742050
email: obchod@it.cz
generováno: 25.05.2018 22:41

Zyxel 10G SFP+ modul Short range 300m SFP10G-SR

SFP10G-SR-ZZ0101F.jpg

10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector

Vaše cena bez DPH
3 885 Kč
Vaše cena s DPH
4 701 Kč
Skladem 8 ks
v pondělí 28. 5. na pobočce, v úterý 29. 5. u Vás
Více o dostupnosti
Objednací kód 181345
Záruka a servis 24 měsíců
Kód výrobce SFP10G-SR-ZZ0101F
porovnat hlídat
tisk zeptat se